كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
هیچ چیز تصادفی نیست

هیچ چیز تصادفی نیست

نویسنده: آلن جی هانتر
مترجم: ناهید سپهرپور
ناشر: بنیاد فرهنگ زندگی
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 304
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1399 - دوره چاپ: 4

 

مروری بر کتاب 

ما در این دنیا موجودی رها شده نیستیم. ما تنها نیستیم. هر کدام از ما باید در مسیری قرار بگیریم که در آن حس رضایت کنیم. پروفسور کارل گوستاو یونگ ، روانکاو سویسی ، زمانی به این نتیجه رسید که مسیری که ما برای آن ساخته شده ایم بدون راهنما و نشانه نیست. او با بنیانگزاری مفهوم" همزمانی" توانست این موضوع را روشن کند که در زندگی حوادث و اتفاقاتی دور از انتظار ما رخ می دهد که مسیر زندگی را از آنچه ما قبلا برنامه ریزی کرده بودیم منحرف می کند یا در جاهایی اتفاقاتی می افتد که حس میکنیم ما از جایی بدون آنکه انتظار داشته باشیم مورد حمایت قرار گرفته ایم.

این کتاب که به صورت کاملا کاربردی تهیه و تدارک دیده شده به شما کمک می کند به دور از اینکه بخواهید اتفاقاتی که در زندگیتان رخ میدهد را به خوب و بد تقسیم کنید ، به دنبال کشف معنای اتفاقاتی باشید که برای شما در حال رخ دادن است. پس از مدتی کار با این کتاب متوجه میشوید که "هیچ چیز تصادفی نیست" و هر آنچه برای شما رخ می دهد ، اگر گوش شنوا داشته باشید ، شما را در مسیری که باید در آن قرار گیرید ، قرار می دهد و شما از بودن در چنین مسیری و داشتن چنین نگاهی علیرغم همه سختیهای راه ، خشنود و راضی خواهید بود.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

هیچ چیز تصادفی نیست

  • 610,000ریال
  • 549,000ریال

برچسب ها: آلن جی هانتر, ناهید سپهرپور, شهود, ناخودآگاهی, همزمانی, یونگ, روانکاوی, روانشناسی زندگی, کتاب هیچ چیز تصادفی نیست