دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

هیچکس کامل نیست

هیچکس کامل نیست

نویسنده: هنری وایزینگر
مترجم: پریچهر معتمد گرجی
ناشر: مروارید - فیروزه
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 234
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1398 - دوره چاپ: 20

کیفیت : نو ؛ نوشته تقدیمی دارد

 

مروری بر کتاب

 این کتاب پیشنهادات عملی و سودمندی در زمینه بهبود روابط انسانی که برای بیشتر مردم کار دشواری است- ارائه می دهد. خواندن این کتاب را به ویژه به کسانی که در روابط و مناسبات زناشویی خود مشکلاتی دارند توصیه می کنم.

دکتر ج. گلدن. استاد روانپزشکی دانشگاه کالیفرنیا پدران و مادران/همسران ناراضی و خرده گیر/مدیران/ افراد عصبانی/ کمال گرایان و آرزومندان روابط زناشویی بهتر همه به این کتاب نیازمندند. در حالی که به انتقاد نیاز داریم، از آن می ترسیم و فرار می کنیم «هیچکس کامل نیست» به ما می آموزد که چگونه انتقاد را بپذیریم و از آن بهره مند شویم. 

در دهه 1990 این طرز فکر جا افتاده که انسان علاوه بر جسم و احساسات و مغز جزء دیگری هم دارد هر چیزی که احساس همبستگی و ارتباط را در انسان تقویت کند. شفابخش است و انجام خدمات خیریه یکی از این چیزهاست.اولین مسؤولیت یک پدر این است که دم دست باشد، رویدادهای خطیر و ظریفی را که باعث پیوند پدر و فرزند می‌شود، از دست ندهد. حقیقت این است که تنها راه التیام، عکس عمل انتقام است.

مؤثرترین کار، گفتن این کلمه است «تو را می‌بخشم».چکیده دانش مذهبی من همان است که روی برچسبی روی سپر یک اتومبیل دیدم «خدا به هرحال شما را دوست دارد».

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات