کتاب هیچکس جرات ندارد ... آنرا توطئه بنامد  فروشگاه اینترنتی آی کتاب :  iketab کتاب رمان انتشارات رسا

هیچکس جرات ندارد

نویسنده: گاری آلن
مترجم: عبدالخلیل حاجتی
ناشر: رسا
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 240
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1368 ~ 1365 - دوره چاپ: 8 ~ 3

کمیاب - کیفیت :  عالی


مروری بر کتاب

محتوای شگفت این کتاب، اگر حقیقت داشته باشد، گویای قدرتی است جهنّمی که مرگ آزادی و استقلال ملت‏ها و زندگی دربند اسارت و بردگی انسان‏ها را به تدارک نشسته است. و اگر چنانچه گزارشی ژورنالیستی باشد: نمایشگر گستره عظیم تبلیغات و تلاش پی‏گیر این باند مخوف »محارم« است در گمراهی نسل‏ها. و در هر دو صورت، آگاهی از آن همه طرح، توطئه و تلاش امری است حیاتی و مسئولیتی است بزرگ، که بر دوش همه آگاهان و تمام دست‏اندرکاران سیاست، فرهنگ و اقتصاد جامعه، سنگینی می‏کند. 

کتاب نشانگر عمق فاجعه و جنایتی است که باند محارم برای بردگی نسل بشر و همه ملت ها تدارک دیده اند .یکی از اول کسانی که در مجامع جهانی نقش یهودیان را جستجو کرد، شخصی به نام « آلفرد روزبرگ» بود. او معتقد بود که جنگ جهانی اول را صهیونیستها برپا کرده ‎ اند. انقلاب روسیه هم محصول فکر یهودیانی همچون تروتسکی، زینوویف و کامنف بود. او معتقد بود که صهیونیستها با نفوذ در بعضی از تشکیلات بین المللی مانند فراماسونری، تلاش برای قبضه کردن اقتصاد جهانی و در نهایت قصد سلطه بر سراسر جهان را دارند.

« شاید تعجب کنید اگر بگویم که لنین وقتی از اروپا برای برپایی حکومت بلشویکی به روسیه می ‎ رفت محموله ‎ ای طلا به ارزش 5 تا 6 میلیون دلار به همراه داشت. که کلاً از طریق چند سوسیالیست آلمانی بسیار ثروتمند همچون الکساندر هلفند Alexander Helphand و ماکس واربرگ یهودی روسی اخراجی پرداخت شده بود.» تروتسکی که در نیویورک به حال تبعید به سر می ‎ برد و به عنوان یک خبرنگار جنگی مشغول فعالیت بود، همراه با 179 انقلابی دیگر در کانادا به دام افتاد و با حمایت « سر ویلیام وایزمن» یهودی، با یک دستور سه کلمه ‎ ای « بگذارید تروتسکی برود» او با یک پاسپورت امریکایی برای همکاری با لنین به روسیه رفت. شما در اینجا پنجه توطئه گران بین المللی را نمی ‎ بینید؟

... در اوج جنگ، وقتی کوره‎های آدم سوزی هیتلر فعال بود، اسحاق شامیر به دولت آلمان پیشنهاد کرد که : « ما با شما همکاری می‎کنیم و علیه دولت انگلیس وارد جنگ می‎شویم.» در همان وقت بانکدار معروف یهودی روچیلد، بازارهای فلسطین را در اختیار دولت آلمان گذاشته بود تا از آن طریق، کمبود منابع ارزی آن دولت را جبران کند. این خانواده که از آنها می‎توان به عنوان بانکداران بین المللی و دسیسه کاران جهانی یاد کرد ـ که بانکهای بزرگ کشورهای اروپا و امریکا را در اختیار داشته‎اند و دارند ـ همکاری تنگاتنگ با هیتلر داشتند.

اگر قرار بود که همه یهودیان به کوره‎های آدم سوزی فرستاده شوند، پس چرا مناخیم بگین، بن گورین، وایزمن رؤسای صهیونیسم و همکار آیشمن‎ها و همچنین روچیلدها 6 و سایر یهودیان که با دولت نازی همکاری داشتند، حتی از کنار کوره‎های آدم سوزی هم رد نشدند؟ « این حضرات در تمام طول جنگ» نه مخفی بودند و نه خارج از کشورهای اروپایی و مهاجر. بلکه آزادانه مشغول خوشگذرانی و توطئه چینی بودند و برای سلامتی هیتلر دعا می‎کردند.طبق اسناد موجود « واربورکها که بخشی از امپراتوری روچیلدها را تشکیل می‎دادند، در تأمین هزینه‎های لازم برای به قدرت رسیدن آدولف هیتلر سهم به سزایی داشتند.»

 

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

هیچکس جرات ندارد ... آنرا توطئه بنامد

  • ناشر: رسا
  • کد کتاب: 82312 - 31/3
  • موجودی: در انبار
  • 130,000ریال
  • 90,000ریال

برچسب ها: گاری آلن, عبدالخلیل حاجتی, داستان های امریکایی, سیاست جهانی, هولوکاست, سیاست جهانی, جامعه شناسی سیاسی, اسرائیل, جنگ جهانی دوم, کتاب هیچکس جرات ندارد