دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

هیولایی به نام آزادی

هیولایی به نام آزادی

نویسنده: روح انگیز آتش فراز
ناشر: واژه آرا
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 340
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1389 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

در میان هق هق گریه هایش لبخندی تلخ بر صورت پر از دردش نقش بست و گفت:
می دانید اگرچه به طنز است ولی طنزیست بسیار دردناک، که ارزش ما مردان ایرانی در این دیار کم تر از سگ خانه است. او گفت من هیچ حقی ندارم. حتی این حق را که از همسرم سوال کنم کجا بودی و چرابه منزل نیامدی.

او نگاهی به من کرد و سپس ادامه داد اگر سوال کنم، می گوید: به تو هیچ ارتباطی ندارد که من کجا بودم. در این جا من هستم که تصمیم می گیرم نه تو....

داستان این کتاب براساس ماجرایی واقعی از زندگی یک خانواده در خارج از کشور ایران است و نویسنده سعی کرده تا ضمن اشاره به لزوم درک فرهنگ اصیل ایرانی و اسلامی، بر تزلزل فرهنگ غرب در مقابل امور معنوی و دین و پایبندی به اصول اخلاقی تاکید کند و وضعیت تبعیض آمیز قانون و سیستم مدنی برخی کشورهای غربی را نسبت به بی‌اعتنایی به حقوق مردان در برابر خانواده‌هایشان نشان دهد.

رمان «هیولایی به نام آزادی»، درباره مراحل تحول یک خانواده ایرانی در کشوری اروپایی است که از زبان یک زن، که قهرمان اصلی داستان است، نوشته شده است. این داستان با زبانی ساده و امروزی و از نگاه راوی اول شخص بیان شده است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات