كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
هیاهوی بسیار برای هیچ

هیاهوی بسیار برای هیچ

نویسنده: لوییس بردت
مترجم: شیما طیبی جزایری
ناشر: قطره
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 82
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1391 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

داستان‌های سرگرم‌کننده‌ی شکسپیر

«شکسپیر کیست؟» بیست سال است که لوییس بردت این سؤال را از دانش‌آموزان دبستانی‌اش در استراتفورد، اونتاریو در کانادا می‌پرسد و آن‌ها را به سفری پر از اکتشافات می‌برد تا شاعر پرآوازه‌ای را برای دختران و پسران هفت سال به بالا زنده کند.

موفقیت او در معرفی شکسپیر به کودکان در شهرت بین‌المللی روزافزون او مشهود است. کتاب‌های او و کارگاه‌های آموزشی‌اش برای آموزگاران، توجه و تحسین بسیاری از اولیا، مربی‌ها و دوست‌داران شکسپیر را در تمام دنیا برانگیخته است، از جمله انجمن ملی آموزگاران انگلیسی امریکا و انجمن بین‌المللی خواندن و درک‌ مطلب.

علاوه بر تقدیرات زیادی که از او به عمل آمده است، لوییس بردت نشان افتخاری کانادا و جایزه‌ی ملی فرهنگ بریتانیکا را برای آموزش کودکان دریافت کرده است. کتابی که در دست دارید از مجموعه‌ی داستان‌های سرگرم‌کننده‌ی شکسپیر است که هم به صورت نمایش درکلاس قابل اجراست و هم می‌توان آن را با صدای بلند روخوانی کرد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

هیاهوی بسیار برای هیچ

  • ناشر: قطره
  • کد کتاب: 74119 - 36/5
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: ویلیام شکسپیر, لوییس بردت, شیما طیبی جزایری, داستان های انگلیسی, نمایشنامه انگلیسی, شکسپیر, کتاب هیاهوی بسیار برای هیچ