دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

هوگو و ژوزفین

هوگو و ژوزفین
درحال حاضر موجود نمی باشد
هوگو و ژوزفین
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 137199 - 38/6
  • وزن: 0.20kg
  • JAN: 2
0 ریال

هوگو و ژوزفین

نویسنده: ماریا گریپه
مترجم: پوران صلح گل
ناشر: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 172
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1356 _ 1352 - دوره چاپ: 2 _ 1

کمیاب - کیفیت : در حد نو _ نو


مروری بر کتاب

مجموعه داستان ها و سرزمین ها برای نوجوانان

ماریا گریپه یکی از سرشناسترین نویسندگان معاصر سوئد، و کتاب “هوگو و ژوزفین“ از مشهورترین نوشته های اوست.هو گو و ژوزفین , پسر و دختر تنها و کوچکی هستند که در دنیایی بیگانه و غریب زند گی می کنند. همسالان آنها نامهربان و ناسپاسند اما این دو موجود کوچک به یاری دوستی و مهربانی پلیدی های دور و بر خود را از میان برمی دارند و زشتی ها را بدل به مهربانی می کنند.

اولین روز مدرسه که بچه ها با مادرانشان به مدرسه آمده بودند، برای ژوزفین روز خوشایندی نبود، چرا که شکل و ظاهر معلم کلاسشان بسیار متفاوت بود از آنچه او در ذهن خود ساخته بود. روزهای بعد بتدریج مجبور شد بپذیرد که همه معلمها به آن زیبایی که او در مجله دیده بود، نیستند. با این حال،‌ نگرانی او از معلم نبود، بلکه از همکلاسیهای ناجور و نامهربان بود که تا فرصت می یافتند او را به خاطر اینکه بچه کشیش است اذیت می کردند.

زمانی که هوگوی نامرتب و وقت نشناس، پس از مدتی که از شروع مدرسه گذشته بود، به کلاس آمد، ماجراها و حوادث تازه ای پیش آمد؛ حوادثی که در پایان، نامهربانیها را به دوستی و مهربانی تبدیل کرد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات