کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
هومر و لنگلی

هومر و لنگلی

نویسنده: ئی. ال. دکتروف
مترجم: الهام نظری
ناشر: افراز
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 208
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1397 - دوره چاپ: 2

 

مروری بر کتاب

آثار ادگار لارنس دکتروف به بیش از سی زبان ترجمه و منتشر شده‌اند. او برای این آثار جوایز بسیاری از جمله جایزه‌ی حلقه‌ی منتقدان ملی کتاب در 1976 و 1990، جایزه‌ی ملی کتاب در 1986 و 2006 و جایزه‌ی پن/فاکنر در 1990 و 2006 شده است.

او همچنین نامزد نهایی جوایز پولیتزر و بوکر بوده است. دکتروف عضو آکادمی هنرها و علوم امریکا، انجمن فلسفه‌ی امریکا و صاحب کرسی در دانشگاه نیویورک است. هومر و لانگلی تازه‌ترین رمان دکتروف است که به فارسی ترجمه و منتشر شده است.

... مهمانان ما چهار روز ماندند. همان اول، کار کردن با هفت‌تیر را به ما آموزش دادند. من نمی‌ترسیدم و لنگلی هم نمی‌ترسید. به‌قدری عصبانی بود که مطمئن بودم حمام خون راه می‌اندازد. ماسیمو، به‌دستور پدرش، سعی کرد سیم تلفن را از توی دیوار بیرون بکشد.

لنگلی گفت: «بیا، من این کار را برایت می‌کنم، این چیز لعنتی هیچ استفاده‌ای برای ما نداشته، هیچ وقت.» و چنان به تلفن ضربه زد که صدای بیرون آمدن تکه‌های پلاستیکی‌اش را از توی دیوار شنیدم و بعد به اتاق مطالعه پرت‌اش کرد و شیشه‌ی یکی از قفسه‌های کتابخانه‌ی پدرمان شکست...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

هومر و لنگلی

  • ناشر: افراز
  • کد کتاب: 88756
  • موجودی: در انبار
  • 250,000ریال
  • 225,000ریال

برچسب ها: ئی. ال. دکتروف, الهام نظری, داستان های پلیسی, داستان های امریکایی, کتاب هومر و لنگلی