منو
سبد خرید

هنر ظریف بی خیالی

هنر ظریف بی خیالی
-13 %
هنر ظریف بی خیالی
  • موجودی: موجود
  • مدل: 143013 - 31/2
  • وزن: 0.30kg
610,000 ریال
700,000 ریال

هنر ظریف بی خیالی

نویسنده: مارک منسون
مترجم: رشید جعفرپور
ناشر: کرگدن
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 211
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1400 - دوره چاپ: 14

 

مروری بر کتاب

رویکردی نامتعارف به خوب زیستن

عمر و توانایی انسان محدودتر از آن است که بخواهد به همه چیز اهمیت بدهد. باید بی خیال خیلی چیزها شد. اما چگونه تعیین کنیم به چه چیزهایی اهمیت دهیم و بی خیال چه چیزهایی شویم؟ این کتاب تلاش می کند به پرسش هایی از این قبیل پاسخ دهد، چا که هر چه جهان پیچیده تر می شود، درک مفاهیمی مانند شادکامی به شدت سخت تر می شود.
مارک منسون، نویسنده ی کتاب، تلاش می کند از طریق مواجهه ای صادقانه با ترس ها، مشکلات و انتظارات مان و همچنین با به چالش کشیدن مفاهیمی مانند شادکامی، امید و مرگ، و از خلال داستان هایی جذاب که بعضی شان از زندگی شخصی اش نشئت گرفته اند، دیدگاهی جدید به خواننده منتقل کند که همانند عینک می کند. همان طور که عینک تفاوتی در واقعیت بیرونی ایجاد نمی کند و تنها باعث می شود شما واقعیت بیرونی را بهتر ببینید، آموزه های این کتاب هم تلاشی است برای بهتر دیدن زندگی، تلاشی در جهت بیرون کشیدن معنای شادکامی از دل واقعیاتی که بعضا تلخ و دل گزا هستند. به باور منسون، انسان ها ضعیف و محدودند و رنج عنصر جدایی ناپذیر زندگی است. او ما را فرا می خواند این محدودیت ها را بشناسیم و آنها را بپذیریم.
هنر ظریف بی خیالی رتبه ی نخست را در کتاب های پرفروش نشریه ی نیویورک تایمز داشته و در یک سال بیش از سه میلیون نسخه ی آن به فروش رسیده و به بیش از بیست و پنج زبان دنیا ترجمه شده است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات