كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
هنر ظریف به هیچ نشمردن

هنر ظریف به هیچ نشمردن

نویسنده: مارک منسون
مترجم: نریمان افشاری
ناشر: اختران
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 191
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1398 - دوره چاپ: 2

 

مروری بر کتاب

 رویکرد نا متعارف برای خوب زیستن

 این کتاب خط بطلانی بر سخنان بیهوده و باورهایی می زند که انسان را از پذیرش خود واقعی اش دور می کنند و به انکار ضعف ها و ناتوانایی هایش می پردازند. در حالی که اگر فرد از نقاط ضعف خود آگاه باشد و حقیقت را بپذیرد آنگاه با علم به مشکلاتش قدم در مسیر می گذارد و برای برطرف کردن آن اقدام می کند. هنر ظریف به هیچ شمردن از مزیت ایستادگی و اراده می گوید و از نادیده انگاشتن مشکلاتی که در مسیر دستیابی به اهداف سد راهمان می شوند، از زندگی با شکوهی که در پی بی توجهی به نکات منفی پیرامونمان حاصل می شود....

بیا اینجا صادق باشیم. فرض کن بخواهیم هرکسی را که هرنوعی اختلال روانی دارد در نظر بگیریم: کسانی که با افسردگی یا با افکار مربوط به خودکشی دست و پنجه نرم می کنند، آدم هایی که نادیده گرفته شده اند یا در حق شان بدرفتاری شده، آن هایی که اتفاقات دردناکی برای شان افتاده یا مرگ عزیزی را دیده اند، یا کسانی که از بیماری های سخت یا تصادفات یا اتفاقات آسیب زای روانی جان سالم به در برده اند.

اگر همه ی این آدم ها را در یک اتاق گرد هم جمع کنی، خب احتمالا همه را جمع کرده ای چون کسی نیست که مسیر زندگی را بپیماید و در این راه زخم هایی برندارد. البته که بعضی آدم ها بار مشکلاتی بدتر از دیگران را بر دوش می کشند. و برخی آدم ها به صورت وحشتناکی رسما قربانی بدرفتاری بوده اند. اما هر قدر که این موضوع ناراحت مان کند یا آزارمان بدهد باز هم تغییری در معادله ی پذیرفتن مسئولیت موقعیت شخصی مان ایجاد نمی کند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

هنر ظریف به هیچ نشمردن

  • ناشر: اختران
  • کد کتاب: 116961 -114/5
  • موجودی: در انبار
  • 230,000ریال
  • 200,000ریال

برچسب ها: مارک منسون, نریمان افشاری, روانشناسی اجتماعی, راه و رسم زندگی, روانشناسی موفقیت, امید, موفقیت, کتاب هنر ظریف به هیچ نشمردن