منو
سبد خرید

هنر سخن گفتن

هنر سخن گفتن
درحال حاضر موجود نمی باشد
هنر سخن گفتن
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 91937 - 87/2
  • وزن: 0.40kg
  • UPC: 40
0 ریال

هنر سخن گفتن

نویسنده: ژرژ سیون
مترجم: اسمعیل اسعدی
ناشر: اقبال
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 260
اندازه کتاب: رقعی سلفون - سال انتشار: 1346 - دوره چاپ:

کمیاب - کیفیت : در حد نو


مروری بر کتاب

نویسنده در پی بررسی راهكار‎های ارایه یك سخنرانی صحیح و تأثیرگذار بر مخاطب است. در این اثر با الهام گرفتن از آیات قرآن، روایات معصومین و یافته‏‎های علم روانشناسی، شیوه‏ها و مهارت‎های كاربردی هنر سخنرانی جهت رساندن پیام به مخاطبان به ویژه در امر تبلیغ مسایل دینی بیان گردیده است. نگارنده ضمن بررسی مفهوم خطابه و شناخت مخاطبان، به ویژگی‎های یك سخنرانی بلیغ و فصیح اشاره كرده و ویژگی‎های علمی و عملی یك خطیب و مبلغ دینی را بیان نموده است. از نظر وی این شخصیت باید از مسایل سیاسی و اجتماعی روز آگاه بوده و به فنون مناظره و جدل نیز مسلط باشد و از شیوه‏‎های جذب و اقناع مخاطبان نیز مطلع باشد.

«سخن گفتن» عالی ترین نمودار زندگی شریف «آدمی» است. زمانی بود که «انسان» را بخاطر این برتری، «اشرف مخلوقات» میدانستند و در تعریف امتیاز او بر دیگران جانداران به وصف «حیوان ناطق» درباره او اکتفا می کردند.این کتاب ما را به رمز فضیلت «گفتار نیک» آشنا میسازد و با جرات میگویم بما یادمیدهید که در کوچه و خانه چگونه باشیم و با مردم چطور سخن بگوئیم و در کارها چکنیم که آسایش ما محفوظ و «آزادی» ما تامین شود.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات