هنر آشپزی و تزئین غذا برای کودکان

هنر آشپزی و تزئین غذا برای کودکان

مترجم: مصطفی رازقی
ناشر: بین الملل حافظ
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 100
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1384 - دوره چاپ: 1 


مروری بر کتاب
 

مصور - رنگی

مجموعه ای استثنائی از غذاهای خوشمزه و مقوی همراه با زیباترین تزئینات از شخصیتهای کارتونی برای کودکان

با این نوع تزئینات کودکان با اشتهای بیشتری غذا را میل خواهند کرد. تمام دستورالعمل‌های این کتاب با تصاویر رنگی زیبا و توضیحات جامع همراه می‌باشند. هر دستورالعمل شامل توضیحات قدم به قدم می‌باشد که مطمئن باشید در آماده کردن تمام آن‌ها موفق خواهید شد.

یکی از ترفند های جذب کودکان به خوردن خوراکی های مقوی و مورد نیاز بدنشان تزئین و آرایش آن به شکل های مورد علاقه و دوست داشتنی کودکان است. در این مجموعه نویسنده با  گردآوری دستور طبخ انواع غذاهای خوشمزه، مقوی و جدید برای کودکان به همراه مدل های جذاب و کارتونی تزئین غذا شگردهای جذب کودکان به غذا و افزایش اشتهای فرزندان را به ارمغان آورده است. این مجموعه زیبا به همراه تصاویری دل انگیز از خوراکی های خوشمزه از مجموعه کتاب های دنیای هنر است .

در این کتاب از قالبهای گل ،حیوانات و امثال آن استفاده شده است.با استفاده از قالبهای برگ کوچک می توانیدتزئینات غذا را زیباتر کنید. با استفاده از قالبهای گرد ،بیضی ،قلب ،ستاره و امثال آن و در اندازه های مختلف کار راحت تر انجام خواهد شد. با لبه این قالبها نیز می توانید شکلهای مختلفی را درست کنید و همچنین می توانید دور تا دور قالب را با برنج و امثال آن پر کرده و وسط آن را با ماهی و یا سبزیجات بصورت شکلهای متفاوتی بسازید.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

هنر آشپزی و تزئین غذا برای کودکان

  • 160,000ریال
  • 130,000ریال

برچسب ها: مصطفی رازقی, تغذیه کودک, آشپزی, تزئین غذا, تغذیه, کتاب هنر آشپزی و تزئین غذا برای کودکان