منو
سبد خرید

هنر آشپزی نمونه

هنر آشپزی نمونه
-21 %
هنر آشپزی نمونه
  • موجودی: موجود
  • مدل: 130046 - 116/2
  • وزن: 1.20kg
550,000 ریال
700,000 ریال

هنر آشپزی نمونه 

مترجم: روحان پناهی نیا
ناشر: علمی
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 750
اندازه کتاب: وزیری گالینگور روکشدار - سال انتشار: 1368 - دوره چاپ: 2

کفیت : درحد نو _ نو

 

مروری بر کتاب

مصور - رنگی

بدون شک یک کدبانو و خانم خانه دار نقش و وظیفه سهمی برای فراهم آوردن و تهیه و تدارک غذا و آنه مربوط به پذیرائی و میزبانی می باشده به عهده دارد.یکی از اصلی ترین نیاز های انسان از زمان ازل تا ابد، نیاز به خوراک و غذا است. از زمان کشف آتش در دوره انسان های اولیه که منجر به پختن غذا و ترک خام خواری شد تا کنون، مفهوم خوردن غذا در جامعه بشری دگرگون شده است. در ابتدا انسان تنها برای رفع نیاز و سیر شدن و جلوگیری از گرسنگی بود که غذا می خورد. اما امروز غذا خوردن به یک نیاز روحی و یکی از بزرگ ترین تفریحات و لذت های انسان تبدیل شده است.

از طرفی انسان موجودی تنوع طلب است از نظر ذاتی به دنبال تنوع و داشتن تجربه های جدید می گردد. پختن و امتحان کردن غذا های جدید یکی از بهترین راه ها برای رهایی از روزمرگی و ایجاد تنوع به شیوه مثبت برای انسان است.هر کسی که آشپزی را تا کنون تجربه کرده است می داند که ایجاد یک طعم خوب که موجب لذت شود کار آسانی نیست بلکه نیاز به مهارت و تکنیک های خاصی دارد. برای آنکه بتوانیم در کار آشپزی موفق باشیم یکی از راه های قابل اطمینان برای به دست آوردن یک نتیجه مطلوب پیروی از دستور عمل یک شخص حرفه در این کار است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات