منو
سبد خرید

هنر آشپزی رها

هنر آشپزی رها
-25 %
هنر آشپزی رها
  • موجودی: موجود
  • مدل: 159395 - 112/3
  • وزن: 1.20kg
1,050,000 ریال
1,400,000 ریال

هنر آشپزی رها

نویسنده: رحیمه پرویزی
ناشر: ساز و کار
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 488
اندازه کتاب: وزیری زرکوب قابدار  - سال انتشار: 1397 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب 

مصور - رنگی

مجموعه غذاهای ایرانی و فرنگی

از زمان های دور تاکنون، گردآوری مواد خوراکی برای تهیه ی غذا، مشغله ی اصلی مردم بوده است. در هنر آشپزی رها سعی شده است تا تهیه غذاهایی از ایران و جهان همراه با نحوه ی درست پخت کردن آن ها برای یک جمع ۴ تا ۶ نفره در اختیارتان قرار گیرد و بر تنوع سفره ی شما بیفزاید.

با این امید که غذای شما با شکل، عطر، رنگ و بوی دلپذیرش افراد خانواده را گرد هم آورد تا لحظاتی را با لذت در کنار هم سپری کنند. رسیدن به این هدف، نیت اصلی و کمال مطلوب ماست.       

بدون شک یک کدبانو و خانم خانه دار نقش و وظیفه سهمی برای فراهم آوردن و تهیه و تدارک غذا و آنه مربوط به پذیرائی و میزبانی می باشده به عهده دارد.یکی از اصلی ترین نیاز های انسان از زمان ازل تا ابد، نیاز به خوراک و غذا است. از زمان کشف آتش در دوره انسان های اولیه که منجر به پختن غذا و ترک خام خواری شد تا کنون، مفهوم خوردن غذا در جامعه بشری دگرگون شده است. در ابتدا انسان تنها برای رفع نیاز و سیر شدن و جلوگیری از گرسنگی بود که غذا می خورد. اما امروز غذا خوردن به یک نیاز روحی و یکی از بزرگ ترین تفریحات و لذت های انسان تبدیل شده است.

از طرفی انسان موجودی تنوع طلب است از نظر ذاتی به دنبال تنوع و داشتن تجربه های جدید می گردد. پختن و امتحان کردن غذا های جدید یکی از بهترین راه ها برای رهایی از روزمرگی و ایجاد تنوع به شیوه مثبت برای انسان است.هر کسی که آشپزی را تا کنون تجربه کرده است می داند که ایجاد یک طعم خوب که موجب لذت شود کار آسانی نیست بلکه نیاز به مهارت و تکنیک های خاصی دارد. برای آنکه بتوانیم در کار آشپزی موفق باشیم یکی از راه های قابل اطمینان برای به دست آوردن یک نتیجه مطلوب پیروی از دستور عمل یک شخص حرفه در این کار است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات