كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
هنر ؛ مجموعه آثار دکتر شریعتی

هنر

نویسنده: علی شریعتی
ناشر: تدوین و تنظیم اثار دکتر شریعتی
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 330
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1361

 کیفیت : عالی

 
مروری بر کتاب 
 
غرض از انتشار این مجموعه- به یاری خدا- تدوین و چاپ کلیه نوشته‌ها و گفته‌های منتشر شده و منتشر ناشده معلم شهید دکتر علی شریعتی، به روش دقیق، با در نظر گرفتن کلیه تصحیحات و تجدید نظرهای وی و با پرهیز از هر گونه دخل و تصرف، در آثار اوست. از این رو کلیه نوشته‌ها و گفته‌هائی که بدون نظارت آن شهید به چاپ رسیده‌اند، بمنظور رعایت امانت و جلوگیری از هر گونه سو تفاهم، سو تعبیر و سو استفاده بار دیگر، با نوشته‌های اصلی و یا نوارها، دقیقا مطابقت میشوند.

شریعتی هر چند به طور مستقل به مقوله هنر نپرداخته در پاره‌ای مکتوبات خویش به طور اجمال به هنر و نسبت آن با مفاهیم انسان, عرفان, دین, علم و جامعه نظر داشته است .به‌زعم وی هنر و شناخت زیبایی هنر, موکول به شناخت انسان است .او هنر را نه یک شعبه تفنن برای زندگی پاره‌ای از طبقات آسوده و اشراف, بلکه جدی‌ترین و ضروری‌ترین مسئله انسان جدید می‌داند .

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

هنر ؛ مجموعه آثار دکتر شریعتی

  • ناشر: ارشاد
  • کد کتاب: 70791 - 101/2
  • موجودی: در انبار
  • 250,000ریال
  • 170,000ریال

برچسب ها: علی شریعتی, جامعه شناسی هنر, فلسفه هنر, هنر اسلامی, دکتر شریعتی, هنر, کتاب هنر ؛ مجموعه آثار دکتر شریعتی