دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

هنرهای دستی نصف جهان 2 ؛ فرنز- سیلور

هنرهای دستی نصف جهان

نویسنده: پروین محمدی
ناشر: بین الملل حافظ
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 56
اندازه کتاب: رحلی - سال انتشار: 1390 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

فرنز - سیلور ؛ مصور - گلاسه - رنگی

هنر نصف جهان دارای شهرت جهانی می باشد و بسیاری از مردم دنیا، ایران را هنرهای زیبای اصفهان و صنایع دستی آن می شناسند. صنايع دستي اصفهان، قدمتی بسیار طولانی دارد و از دوران صفوی تاکنون مهارت از هنرمندان و استادان کاران صنایع دستی، نسل به نسل آموخته ها و تجربیات خود را منتقل می شود.

میناکاری اصفهان روی مس از مهترین محصولات تولید هنر نصف جهان می باشد و جزء هنرهای محبوب دوستداران صنایع دستی ایرانی است. هنر میناکاری از کهن ترین و شیک ترین هنرهای صنایع دستی کشور ایران است و میناکاری اصفهان به دلیل زیبایی منحصر به فرد و کیفیت عالی خود جایگاه اول را در این زمینه صنایع دستی میناکاری دارد و در بیشتر مغازه های حاشیه میدان نقش جهان و بازار قدیمی اصفهان می توان تهیه نمایید .فروش عمده میناکاری در اصفهان، به دلیل وجود کارگاه های بسیار زیاد میناکاری در گوشه و کنار و مخصوصا کوچه های کنار میدان امام و وجود استاد کاران با تجربه میناکاری همچون میناکاری شاهین شیرازی و دیگر اساتید برجسته و بزرگوار اصفهان رونق فراوانی دارد.

آموزش کامل انواع:

کارهای فرنز
سیلور
نما مدرنهای پیشرفته
نما سنگ فیروزه ای
تکنیک رنگهای ویترای با ترک کروکدیل
هفت سین خرگوشهای فانتزی
طراحی روی شیشه
طرح قلم زنی - ترک کلاسیک - سنتی

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات