كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
هنرمند و گذشته و آینده فرهنگی

هنرمند و گذشته و آینده فرهنگی

نویسنده: عبدالعلی دستغیب
ناشر: آگاه
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 134
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1356 - دوره چاپ:

کمیاب - کیفیت : عالی ~ در حد نو


مروری بر کتاب

وراجی‌های رسانه ای هم نشانگر هیچ نیستند جز بی‌عملی، اسیر اتفاقات روزمره که آدم‌ها را به دنبال خود می‌کشند، بدون آنکه هدفی را تعقیب نمایند.نظام سرمایه داری مشغول تولید انسان مصرف کننده است، تولید برای تولید، تولید برای سود، سود برای سود، بازی جهنمی تکرارشونده که در سیکل نامعلوم خود نه قصدی دارد و نه هدفی.

ناهویدایی مقصد و مرگ قصد، نشان از تهی شده گی است که راه برای هرگونه اصلاح اندیشه و سیاست‌ورزی مسدود میکند.انسداد فکری نهایت غایت این نظام است.

دموکراسی ،حقوق بشر،آزادی بیان، عدالت دال های تهی که به هیچ مدلولی اشاره نمی‌کنند، وراجی‌های بی‌وقفه که هیچ قصدیتی ندارند،مدام از تریبون های کنشگران بی کنش سیاسی ،به گوش می رسد.آدمیانی که بدنبال کسب کرسی های پارلمانی هستند و لا غیر....

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

هنرمند و گذشته و آینده فرهنگی

  • ناشر: آگاه
  • کد کتاب: 103710 - 62/1
  • موجودی: در انبار
  • 170,000ریال

برچسب ها: عبدالعلی دستغیب, جامعه شناسی فرهنگی, نقد ادبی, فلسفه هنر, جامعه شناسی هنر, کتاب های نایاب, کتاب هنرمند و گذشته و آینده فرهنگی