دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

همه مردم برادرند

همه مردم برادرند
درحال حاضر موجود نمی باشد
همه مردم برادرند
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 137914 - 120/3
  • وزن: 0.32kg
0 ریال

همه مردم برادرند

نویسنده: مهاتما گاندی
مترجم: محمود تفضلی
ناشر: امیر کبیر
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 322
اندازه کتاب: رقعی لب برگشته - سال انتشار: 1354 - دوره چاپ: 4

کمیاب - کیفیت : 

 

مروری بر کتاب

سخنرانی های موهنداس کارمچاند ؛ مهاتما گاندی

وقتی درباره نفی خشونت از او پرسیدند،به جمله ای کوتاه اکتفا کرد:نفی خشونت چیزی نیست که من آن را به وجود آورده باشم.نفی خشونت به اندازه کوه و دریاها قدمت دارد. عدم خشونت واژه ای است که با آن بیگانه ایم.امروز حتی در برخورد های روزمره بهترین و کار آمدترین برخورد همانا خشونت است.جدا از مسایل سیاسی در رفتار های اجتماعی زبان نه به کار می آید نه کاربرد آن چنانی دارد.

موضوع کتاب حاضر زندگی نامه رهبر جنبش استقلال طلب هند، «ماهاتما گاندی» است که با زبانی ساده و برای نوجوانان نگاشته شده است. کتاب دربردارنده رویدادهای زندگی این شخصیت از دوره طفولیت، کودکی، نوجوانی، جوانی و میانسالی است و جزئیات مربوط به تحصیل و کار و زندگی او را به تصویر می کشد.

نگارنده ضمن بازگو کردن اندیشه ها و تفکرات وی، فعالیت های سیاسی و اجتماعی «گاندی» برای آزادی کشور هند از استعمار و نیز مجازات ها و رنج ها و تبعیدهای وی را بیان می کند. این مجموعه مصور است و برای آشنایی نوجوانان با این شخصیت و فعالیت های وی تدوین شده است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات