منو
سبد خرید

همسر پنهانی

همسر پنهانی
-10 %
همسر پنهانی
  • موجودی: موجود
  • مدل: 142805 - 57/4
  • وزن: 0.60kg
1,080,000 ریال
1,200,000 ریال

همسر پنهانی

نویسنده: گیل پل
مترجم: شیدا رضایی
ناشر: جامی - مصدق
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 496
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1396 - دوره چاپ: 2

 

مروری بر کتاب 

بیست ونه ساعت بود که کیتی فیشر همسرش را ترک کرده بود و در این مدت ۳۷۱۳ مایل سفر کرده بود. مجله هواپیما نشان می داد که فاصله لندن تا نیویورک ۳۴۶۱ مایل است و بر اساس مسیریاب ماهواره ایِ اتومبیلی که اجاره کرده بود، از زمان ترک فرودگاه ۲۵۲ مایل رانندگی کرده بود. بین او و تام به اندازه یک اقیانوس و نیم ایالت فاصله بود. قاعدتاً باید ناراحت می بود، در حالی که فقط احساس کرختی می کرد. 

در بریتانیا ساعت چهار و سی دقیقه عصر یکشنبه بود و کیتی از خود می پرسید که تام حالا چه کاری انجام می دهد، بعد وقتی او را تصور کرد که با شلوار گرم کن و تی شرت در خانه قدم می زند، صورتش را درهم کشید. بدون شک با ساده لوحی تمام با دوستانش تماس گرفته بود و از آن ها پرسیده بود که آیا می دانند او کجاست. چقدر طول می کشید که متوجه شود کیتی در جستجوی کلبه ساحلی ای که از پدربزرگش به ارث برده بود، به آمریکا پرواز کرده است؟ 

دقت کرده بود که هیچ سند و مدرکی را جا نگذارد، بنابراین تام نشانی آنجا را نداشت. بگذار مدتی در این وضعیت بماند. به خاطر خیانتش مستحق آن بود. از این کلمه متعجب شد و ناخودآگاه تصویر پیام های تلفن همراهش به ذهنش آمد. هیچ چیز به نظر واقعی نمی آمد. در موردش فکر نکن؛ اصلاً فکر نکن. 

با داشتن جهت یاب ماهواره ای اطمینان آرامش بخشی به خودش داشت: «دویست یارد جلوتر به سمت چپ، در خیابان بیگ بروک بپیچید. » به نظرش حس خوبی داشت که به او می گفت باید چه کار کند. وقتی زندگی اش داشت از هم می پاشید، به چنین چیزی نیاز داشت. اما چند دقیقه بعد به نظر رسید که جهت یابِ سخنگو اشتباه می کرد. جهت یاب می گفت: « به مقصد رسیدید. » اما جنگلی انبوه که در دو طرف خیابان امتداد داشت، تنها چیزی بود که کیتی می دید. جلوتر رفت، ولی جهت یاب مجبورش کرد که دور بزند....

تاتیانا، دوشس زیباروی خاندان رومانوف، آخرین امپراتور روسیه، که به همراه ملکه مادر و خواهرش در بیمارستان از مجروحین جنگ با آلمانی ها در جنگ جهانی اول پرستاری می کند، دلداده دمیتری، افسر پر افتخار گارد سلطنتی، می شود. تاریخ با تاتیانای عاشق پیشه و فداکار دمیتری شجاع و وفادار، در فرازهایی به یاد ماندنی و تکان دهنده ورق می خورد، و امپراتوری روسیه و گردباد انقلاب اکتبر روسیه را به عصر حاضر و زن و شوهری جوان در انگلستان، کیتی و تام، پیوند می دهد.
در لابه لای ورق های «همسر پنهان» ، کتاب پر فروش یو اس ای تودی، آمازون و...هزار رمز و راز بکر و شنیدنی پنهان است...

کتاب حاضر رمانی است سرشار از عشق، فقدان و تلاش برای رسیدن به معشوق که داستانی را در دو زمان متفاوت روایت می کند و به هم پیوند می زند، یک ماجرا در سال 2016 و دیگری از سال 1914 در حالیکه روسیه تزاری در کشمکش جنگ و آشوب و در آستانۀ سقوط قرار دارد، آغاز می شود.بخش اول کتاب از آنجایی شروع می شود که دمیتری، افسر ارتش، در یکی از بخش های بیمارستان بستری شده است و با رفت و آمدهای “تاتیانا” ، دوشس بزرگ رومانوف، دلباخته ی او می شود و در چشم های تاتیانا می خواند که او هم دوستش دارد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات