منو
سبد خرید

هری پاتر و شاهزاده دورگه ؛ دو جلدی

هری پاتر و شاهزاده دورگه ؛ دو جلدی
درحال حاضر موجود نمی باشد
هری پاتر و شاهزاده دورگه ؛ دو جلدی
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 61884
  • وزن: 1.50kg
0 ریال

هری پاتر و شاهزاده دو رگه

نویسنده: جی کی رولینگ
مترجم: ویدا اسلامیه
ناشر: کتابسرای تندیس
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 860
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1384 - دوره چاپ : 12

 

مروری بر کتاب

هرى پاتر و شاهزاده‌ى دورگه، با آغاز ششمین سال تحصیلى هرى در مدرسه‌ى علوم و فنون جادوگرى هاگوارتز شروع میشود. آلبوس دامبلدور، مدیر مدرسه، براى هرى كلاسهاى خصوصى ترتیب میدهد و در ضمن این كلاس‌ها او را با گذشته ى لرد ولدمورت و افكار و آرزوهاى او آشنا میكند و راز جاودانگى او را بر ملا میکند.

هرى كه بر طبق یك پیشگویى، كسى است كه باید لرد ولدمورت این جادوگر قدرتمند و جنایت پیشه را از بین ببرد با آلبوس دامبلدور همراه میشود تا به كمك هم اقدامات ولدمورت براى جاودانگیش را خنثى كند و او بار دیگر موجودى فانى و میرا شود. اما در این میان ماجراهاى پیش بینى نشد‌ه‌اى رخ میدهد كه باعث میشود هرى در این راه خطرناك تنها بماند.

نزدیک نیمه شب بود و نخست وزیردر دفتر کار خود تنها نشسته بود و یادداشت بلندی را که در فکرش پرورانده بود را بدون اینکه بداند چه معنی می تواند داشته باشد می خواند . او منتظر تلفنی از رئیس جمهور کشوری دور دست بود ، و به این می اندیشید که کی مرد بیچاره با او تماس خواهد گرفت .سعی می کرد که خاطرات نامطبوعی که هفته اخیر را برای او هفته ای سخت کرده بود از سرش بیرون کند چون دیگر جایی برای چیز دیگری در مغزاو وجود نداشت .

هرچه بیشتر درمورد برگه ای که در زیر یادداشت خویش قرار داشت دقت می کرد واضح تر می توانست صورت یکی از مخالفان سیاسی خود را در آن ببیند . این روز ها این مخالف بخصوص، زیاد در روزنامه ها دیده می شد .نگرانی های نخست وزیر تنها به این ختم نمیشد که این اتفاق های وحشتناک در این هفته به وقوع پیوسته است بلکه اشکال در این بود که همه فکر می کردند دولت در این مسئله مقصر است .

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات