منو
سبد خرید

هری پاتر و تالار اسرار

هری پاتر و تالار اسرار
درحال حاضر موجود نمی باشد
هری پاتر و تالار اسرار
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 93671 - 47/3
  • وزن: 0.44kg
  • UPC: 19
0 ریال

هری پوتر و تالار اسرار

نویسنده: جی کی رولینگ
مترجم: مرتضی مدنی نژاد
ناشر: هیرمند
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 338
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1379 - دوره چاپ: 1

کیفیت : عالی

 

مروری بر کتاب

کتابهای هری پاتر جاودانه ترین قصه های بریان است. هری و دوستانس به شدت واقعی به نظر می رسند. گزارش های زیادی از والدین بوده که گفته اند ؛ آنها درست شبیه فرزندان ما هستند. هری پاتر بزرگ ترین پدیده در جهان کودکان است که در چندین دهه ی اخیر منتشر شده است. رولینگ از ساختاری کلاسیک استفاده کرده و تحولی جدید به آن داده است.

داستان از جایی آغاز می‌شود که هری پاتر سال اول تحصیلی خود را در مدرسه جادوگری هاگوارتز پشت سر گذارده و در تابستان به سر می‌برد.او جنی خانگی را می‌بیند که به او هشدار می‌دهد که این سال را به مدرسه نرود. بعد از آن با سه نفر از دوستانش که با ماشینی پرنده به دنبالش آمده‌اند از دست خاله و شوهر خاله بد خلقش فرار می‌کند و به خانه دوستش می‌رود.

بعد از اینکه وارد سال تحصیلی می‌شود اتفاقات عجیبی می‌افتد، گربه سرایدار با طلسمی خطرناک بیهوش می‌شود و با خون نوشته‌هایی بر دیوارها حک می‌شود مبنی بر آن که: تالار اسرار گشوده شده‌است.

بعد از آن به چند نفر حمله می‌شود و همه به هری پاتر شک می‌کنند. کسانی که مورد حمله قرار می‌گیرند خشک می‌شوند و در این میان با گره گشایی‌های گسترده، هری می‌فهمد که تالار اسرار کجاست و موجودی که این حملات را انجام می‌دهد یک مار غول پیکر است، در این میان او می‌فهمد که نا خواسته زبان مارها را می‌داند...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات