منو
سبد خرید

هدایت برنامه ی عملیات تا کسب نتیجه

هدایت برنامه ی عملیات تا کسب نتیجه
هدایت برنامه ی عملیات تا کسب نتیجه
  • موجودی: موجود
  • مدل: 40308 - 50/1
  • وزن: 0.10kg
69,000 ریال

هدایت برنامه ی عملیات تا کسب نتیجه

نویسنده: دیدیه نویه
مترجم: محمد راد
ناشر: رهرو پویا
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 54
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1395 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

تکنیک های کاربردی مدیریت برتر 

مجموعه کتاب های منتشر شده ی سازمان مدیریت INSEP فرانسه

روش هایی ارایه می دهد تا به کمک آن ها بتوانیم لحظه به لحظه برنامه عملیات (Action Plan) را تا کسب نتایج دنبال کنیم ، میزان پیشرفت را در لحظه اندازه گیری کنیم ، در صورت لزوم تصحیحات لازم را در برنامه انجام دهیم.

در سایت سازمان مدیریت INSEP، اهداف چنین تعریف شده است: "کمک به مدیران برای رشد کردن به‌عنوان افراد حرفه‌ای در خدمت شرکت خود و کمک به شرکت‌ها برای گسترش استراتژی‌های خود." مدیران معمولاً سه ویژگی دارند:

۱- تحصیلات خود را در سال‌ها‌ی قبل به اتمام رسانده و بار تئوریک موضوعات را درک کرده‌اند. بتدریج در شرکت‌ها رشد کرده تا به موقعیت مدیریت رسیده‌اند.
۲- شدیداً درگیر کارهای روزمره هستند و کمبود وقت از خصیصه‌های اصلی مدیران است.
۳- فرصت مطالعه کمی دارند و فرصت گذراندن دوره‌های بازآموزی و تکمیلی را ندارند.

از طرف دیگر، مدیران کارهای اجرایی زیادی انجام داده‌اند، با مسایل مختلف بطور عملی آشنا هستند و تجارب زیاد عملی اندوخته‌اند. اما علم مدیریت درحال پیشرفت است و همواره روش‌های جدیدی ارائه می‌دهد. نقش سازمان مدیریت INSEP ایجاد سرپلی بین این دوحالت مدیران است. با استناد به تجارب کسب شده مدیران، موضوعات روز مدیریتی را در قالب‌های مختلف از جمله سمینارهای چند ساعته تا یکروزه ارائه می‌دهد تا مدیران با آخرین دستاوردهای علم مدیریت آشنا شوند و با بکارگیری این روش‌ها تأثیر زیادی در پیشرفت کار خود داشته باشند.

از سوی دیگر، مدیران، با اتخاذ روش‌های جدید، می‌توانند نقش مهمی در گسترش قابلیت شرکت خود در رقابت و برتر بودن را ایفا کنند. برای تسهیل کار، سازمان مدیریت INSEP همچنین کتاب‌های جیبی را در موضوعات مختلف تدوین کرده است. این کتاب‌ها مطالب پایه نیستند، بلکه با استفاده از تجارب مدیران و عطف به دانش تئوریک آن‌ها، عناصری از تجارب مدیران را جمع‌بندی نموده و در قالب موضوعات خاص مطرح می‌کنند، از جمله کارکردن در محیط چند فرهنگی، تفویض مسئولیت و پرورش کارکنان مسئول، مدیریت فراقسمتی یا مدیریت غیر‌مستقیم و....

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات