كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
هانا آرنت و مارتین هایدگر

هانا آرنت و مارتین هایدگر 

نویسنده: الزبیتا اتینگر
مترجم: عباس مخبر
ناشر: نشر مرکز
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 160
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1390 - دوره چاپ: 3

 

مروری بر کتاب 

مارتین هایدگر و هانا آرنت ، که هر دو از برجسته ترین اندیشمندان قرن بیستم شمرده می شوند بیش از نیم قرن با یکدیگر رابطه ای پرشور و نزدیک ـ و زمانی پنهان داشتند.

و در این کتاب برای نخستین بار، با اتکا به نامه نگاری های تازه یافته ی بین آن دو، روشنایی بیشتری براین رابطه ی عاطفی فکر ی افکنده می شود، رابطه ای که با توجه به ناهمسانی چارچوب فکری آن دو کنجکاوی انگیزتر و جالب توجه تر می شود، و نیز به شناخت بهتر شخصیت آنان که بی تردید در درک و ارزیابی اندیشه هاشان موثر است کمک می کند.

حکایتی از آن که عشق چگونه از مرزهای فکری و عقیدتی برمی گذرد و آدمیان چگونه گاه در موقعیت های چاره ناپذیر و مستقل از اراده خویش گرفتار می شوند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

هانا آرنت و مارتین هایدگر

  • ناشر: نشر مرکز
  • کد کتاب: 102921 - 37/3
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: هانا آرنت, مارتین هایدگر, الزبیتا اتینگر, عباس مخبر, فلسفه اجتماعی, فلسفه غرب, جامعه شناسی فلسفی, کتاب هانا آرنت و مارتین هایدگر