كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
نگهبان دروازه ؛ ارتباط با ارواح

نگهبان دروازه 

نويسنده: پاتریشیا هایز
مترجم: فریده مهدوی دامغانی
ناشر: درسا
زبان كتاب: فارسي
تعداد صفحه: 332
اندازه كتاب: رقعی - سال انتشار: 1377 - دوره چاپ: 2 

کیفیت : درحد نو

 

مروری بر کتاب

ارتباط با ارواح

در سال 1947، تعداد معدودي از مردان و زناني دلير و با شهامت، با ذهني سرشار از خلا قيت، آغاز عصر طاليي« مديوم» ها ( يا واسطه ميان دو جهان فاني و باقي) را اعلام كردند .آغاز اين كار، در اروپا صورت گرفت. متفكران انديشمندي كم كم به صورت و آواي جديدي بيدار مي شدند و در برابر امكاناتي جديد و نوين قرار مي گرفتند.

در درون تالار هاي سخنراني دانشگاه هايي مشهور همچون دانشگاه آكسفورد يا كمبريج، متفكراني هوشمند و دانا با تب و تاب و شور و هيجان خاص، در مورد داغ ترين مساله روز به بحث و گفتگو مي پرداختند.

...مطالب كتاب به گونه تخيلي و براساس ارتباط نگارنده با يكي از ارواح كه خود نام "نگهبان دروازه" را براي او انتخاب كرده به رشته تحرير درآمده است .نویسنده معتقد است همه انسان‌ها از قوه خلاقیت، عشق، فهم، الهام و احساس برخوردارند. بنابراین، از طریق تمركز به دیگر ابعاد جهان هستی می‌توان به درك آن‌ها نائل شد .همچنین با استفاده از نیروهای باطنی می‌توان ضمن غلبه بر مشكلات از درد و مشقت رهایی یافت .مباحث كتاب در قالب گفت‌وگوهای نویسنده با ((نگهبان دروازه)) نگاشته شده است. 

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

نگهبان دروازه ؛ ارتباط با ارواح

  • ناشر: درسا
  • کد کتاب: 90477 - 114/6
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 300,000ریال

برچسب ها: پاتریشیا هایز, فریده مهدوی دامغانی, ارتباط با ارواح, فراروانشناسی, روانشناسی مرگ, زندگی پس از مرگ, کتاب نگهبان دروازه ؛ ارتباط با ارواح