كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
نگرشی نو در امنیت و فقر

نگرشی نو در امنیت و فقر 

نویسنده: اردشیر بزرگ نیا
ناشر: سنگ فرش
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 126
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1392 - دوره چاپ: 1 

 

مروری بر کتاب 

فقر پدیده ای است اجتماعی که بسیاری از آسیب های اجتماعی را به این پدیده نسبت داده اند. بسیاری از دانشمندان علوم اجتماعی و و علوم روان شناسی معتقدند که برای رفع یا کنترل بسیاری از معضلات اجتماعی لازم است که در درجه اول پدیده فقر را در یک جامعه مورد نظر کنترل نموده و سپس به درمان مشکلات اجتماعی پرداخت.

در این کتاب سعی شده اهدافی همچون تاثیرات فقر و نابرابری بر اعضای جامعه و مشکلات اجتماعی به شکل ساده ای ترسیم شود و به خرده فرهنگ هایی که مانع از فقر زدایی در جامعه ما هستند نیز پرداخته شود.

همچنین سعی شده تا به باورهایی که جامعه ما نیاز دارد تا از آن طریق به امینت بیشتر رسیده و معضل فقر را کنترل نموده و در سایه این امنیت به سمت توسعه قدم بردارد اشاره مختصری شود.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

نگرشی نو در امنیت و فقر

  • ناشر: سنگ فرش
  • کد کتاب: 53085 - 114/6
  • موجودی: در انبار
  • 90,000ریال
  • 80,000ریال

برچسب ها: اردشیر بزرگ نیا, جامعه شناسی فقر, جامعه شناسی امنیت, علوم اجتماعی, جامعه شناسی, فقر, امنیت اقتصادی, کتاب نگرشی نو در امنیت و فقر