منو
سبد خرید

نگرشی نو بر زندگی

نگرشی نو بر زندگی
-15 %
نگرشی نو بر زندگی
  • موجودی: موجود
  • مدل: 95747 - 10/3
  • وزن: 0.50kg
170,000 ریال
200,000 ریال

نگرشی نو بر زندگی

نویسنده: پرمو دبترا - وی جی بترا
مترجم: اشرف عدیلی
ناشر: مریم پورزند وکیل
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 333
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1380 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

آیا باید زندگی کرد؟ آیا لازم است تا زندگی صددرصدی را تجربه کنیم؟ شیوه رسیدن به این پاسخ، پرسیدن سوال از خوانندگان کتاب است. بهترین راهی که می‌توانید مردم را آموزش دهید، ارائه‌ی پاسخ و راه حل به شنوندگان نیست، بلکه پرسیدن سوالاتی‌ست که او را به تفکر وادارد.

باور ما و نگرشهای هرکس میزان موفقیت او را رقم می زند. هرکس دنیا را به چشمی نگاه می کند و ادراک و برداشت شخص حاکم بر آرزوها و نظرات او درباره فرصتهای مناسب و امکانات بالقوه موجود در این جهان است.

موفقیت و سعادت به اندازه درآمد و یا مقام و موقعیت شما در زندگی بستگی ندارد. موفقبت به دستیابی به هدفهایی که در زندگی برای خود انتخاب می کنید بستگی دارد. کم و کیف این هدف ها مهم نیست. اشخاص هدف های مختلفی را دنبال می کنند. هدفهای هر کس ممکن است در طول زندگی او تغییر کند.

آنچه هدفها و رویاها را تبدیل به واقعیت و به زبانی موفقیت می سازد نگرشی است که هر شخصی آنرا به زندگی و به اکر خود می آورد. اگر نگرش شما موافق و در راستای اهداف شما باشد، موفقیتتان تضمین شده است. نمی توانید از خون بترسید و با این حال پزشک خوبی بشوید، نمی توانید از مردم بدتان بیاید و مدیر موثری بشوید. نمی توانید کوته بین باشید و انتظار داشته باشید که به دستاوردهای بزرگ برسید.

لازم است که هرکس پنداره ای شفاف داشته باشد تا الگو و راه رسیدن به موفقیت را تشخیص دهد. وقتی بدانید که برای زندگی خود چه می خواهید، موفقیت شما بستگی به این پیدا می کند که با کدام نگرش به جانب موفقیت به حرکت درمی آیید و کدام طرز تلقی را در خود اصلاح می کنید و بهبود می بخشید.

چالشی است که در همه زندگی با آن مواجه هستید باید به طور منظم به نگرش ها و به فعالیت های خود فکر کنید، به ارزیابی آنها بنشینید و هرجا که لازم شد آنها را تغییر دهید. در این راستاست که خواندن کتاب "اندیشه های الهام بخش" را به شما توصیه می کنیم. کتابی که می خوانید مشتمل بر بیش از هزار اندیشه الهام بخش است. اندیشه های الهام بخش به شما کمک می کند تا عادت به اندیشیدن و تعمق را به طرزی کاملا لذت بخش در خود ایجاد کنید.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات