كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
نود و سه

نود و سه

نویسنده: ویکتور هوگو
مترجم: عنایت الله شکیباپور
ناشر: عارف
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 252
اندازه کتاب: رقعی سلفون - سال انتشار:  1369 - دوره چاپ: 4

کمیاب - کیفیت : عالی ؛ عطف کتاب پارگی دارد.

 

مروری بر کتاب

هوگو این رمان طولانی را اندکی بعد از شورش گسترده مردم فرانسه (معروف به کمون پاریس) و در سال 1874 میلادی منتشر کرده است. اما در این رمان داستانی از یک قرن قبل، یعی از قرن هجدهم میلادی و ماجرای انقلاب کبیر فرانسه روایت می‌شود. انقلابی که پدر هوگو مستقیما در مبارزات آن نقش داشته است.

رمان «نود و سه» آخرین کتاب ویکتور هوگو است. این اثر در زمانی منتشر شد که شهرت این نویسنده به علت مسایل سیاسی رو به افول بود و این کتاب نیز به همین علت به حاشیه رفت و چندان دیده نشد. اما بعدها رمان «نود و سه» که ماجراهایی از دوران خشم و خشونت و ترور بعد از انقلاب فرانسه را روایت می‌کند، بسیار مورد تجلیل منتقدان قرار گرفت، و برخی این کتاب را بهترین اثر هوگو دانستند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

نود و سه

  • ناشر: عارف
  • کد کتاب: 105933 - 53/4
  • موجودی: در انبار
  • 350,000ریال
  • 220,000ریال

برچسب ها: ویکتور هوگو, عنایت الله شکیباپور, داستان های فرانسوی, انقلاب فرانسه, رمان تاریخی, داستان های تاریخی, کتاب های نایاب, کتاب نود و سه