دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

نهمین دوسالانه طراحی گرافیک معاصر ایران

نهمین دوسالانه طراحی گرافیک معاصر ایران

به کوشش: محسن رجبی,حبیب الله کردی,تهمتن امینیان ,پدرام حربی,غزال پریزاده ,مرجان امینی
ناشر: موزه هنرهای معاصر تهران
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 368
اندازه کتاب: رحلی لب برگشته - سال انتشار: 1386 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

مصور رنگی تمام گلاسه

کتاب حاضر مشتمل بر  آثار ارائه شده در دوسالانه نهم طراحی گرافیک ایران در بخش ملی است که در تاریخ 30 خرداد تا 31 تیر ماه 1386 در موسسه فرهنگی هنری صبا به نمایش گذاشته شد.این کتاب به بخشهای مختلف طراحی نشانه و نشانه نوشتاری، طراحی جلد، طراحی صفحه آرایی، طراحی صفحات وب و مالتی مدیا، طراحی آگهی مطبوعاتی، طراحی آگهی شهری، طراحی بسته بندی و پوسترهای بخش جنبی با موضوعات: ترافیک ، گفتگو، میراث فرهنگی تقسیم بندی شده و با این تقسیم بندی موضوعی امکان یافتن اثر مورد نظر برای بیننده کتاب آسان تر شده است.

مجموعة حاضر دربرگیرندة آثار منتخب و برگزیدة این همایش جهانی است. در کنار هر اثر نام هنرمند، کشور تابع، عنوان اثر و سال خلق اثر به دو زبان فارسی و انگلیسی ذکر شده است. از جملة این هنرمندان می‌توان به «مینگ لونگ یو»، «مریم پروانه»، «مهدی پاکدل»، «لوکاش کریش»، «آلفرد هالاسا» و «تهمتن امینیان» اشاره کرد.

صفحات اولیه کتاب به شرح  اطلاعات کلی این دوسالانه شامل اسامی هیئت انتخاب آثار ، هیئت داوران، برگزارکنندگان و شرکت کنندگان در بخشهای مختلف و همچنین برگزیدگان بخشها و جوایز در نظر گرفته شده  اختصاص یافته است. با مشاهده آثار موجود در این کتاب می توان تا حدودی به سطح کیفی و کمی آثار طراحی شده در حوزه گرافیک کشور اعم از تجاری و فرهنگی خصوصا در چند سال گذشته  و همچنین به نحوه برخورد طراحان گرافیک  با موضوعات  گاه مشترک  پی برد.

در هر صفحه نام طراح هر اثر، عنوان و سال طراحی آن عنوان گردیده است. این کتاب برای تمامی طراحان گرافیک و دانشجویان  و علاقمندان این رشته به عنوان مرجعی تصویری با نمونه ها و موضوعات متعدد قابل استفاده می باشد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات