کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ، از دهم فروردین ماه تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
نمایش خلاق ؛ قصه گویی و تئاترهای کودکان و نوجوانان

نمایش خلاق

نویسنده: یدالله آقاعباسی
ناشر: قطره
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 368
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1385 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

قصه گویی و تئاترهای کودکان و نوجوانان

قصه گویی و تئاترهای كودكان و نوجوانان نمایش خلاق، نمایشی همگانی است كه به قصد تواناسازی دست اندركاران- و به ویژه كودكان و نوجوانان- در همه جا از مهد كودك ها گرفته تا مدرسه ها، پرورشگاه ها، كانون های پرورشی و تفریحی و تربیتی و... تا كارگاه های بازیگری، كار می شود. نمایش خلاق شیوه ای برای آموزش و یادگیری بر مبنای گرایش جهانی به بازی نمایشی است كه در هر انسانی یافت می شود. هدف این کتاب گره زدن دانش نظری نمایش خلاق و حوزه های مرتبط با آن به كار عملی است و در این مسیر حوزه های گوناگون نمایش ها و تئاترهای كودكان و نوجوانان بررسی شده است.

نمایش خلاق، نمایشی همگانی است که به قصد تواناسازی دست اندرکاران - و به ویژه کودکان و نوجوانان - در همه جا از مهد کودک ها گرفته تا مدرسه ها، پرورشگاه ها، کانون پرورشی و تفریحی و تربیتی و... تا کارگاه های بازیگری، کار می شود.

نمایش خلاق شیوه ای برای آموزش و یادگیری بر مبنای گرایش جهانی به بازی نمایشی است که در هر انسانی یافت می شود. هدف این کتاب گره زدن دانش نظری نمایش خلاق و حوزه های مرتبط با آن به کار عملی است و در این مسیر حوزه های گوناگون نمایش ها و تئاترهای کودکان و نوجوانان بررسی شده است.

نمایش خلاق، خلاقیت، قصه گویی، بازی، بازی های نمایشی، تئاتر کودکان، تئاتر نوجوانان و کارگاه های گوناگون بخش های مختلف کتاب را تشکیل می دهند. تاکید کتاب بر جنبه های عملی و کارگاهی است و درس های عملی از تجربه های داخلی و خارجی انتخاب شده اند. کتاب پیوست هایی مثل بازیگری برای نویسندگی غیرداستانی و ارزیابی هنرمند محور نیز دارد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

نمایش خلاق ؛ قصه گویی و تئاترهای کودکان و نوجوانان

  • ناشر: قطره
  • کد کتاب: 104657 - 68/2
  • موجودی: در انبار
  • 400,000ریال
  • 360,000ریال

برچسب ها: یدالله آقاعباسی, تئاتر کودک, نمایش, نمایشنامه, نمایش برای کودکان, قصه گویی, کتاب نمایش خلاق ؛ قصه گویی و تئاترهای کودکان و نوجوانان