كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
نمایشنامه هایی از افسانه های عامیانه سراسر جهان که کودکان دوست خواهند داشت

نمایشنامه هایی از افسانه های عامیانه سراسر جهان که کودکان دوست خواهند داشت

نویسنده: مارسی اپل بوم - جف کاتانس
مترجم: صبا مداحیان
ناشر: کاکتوس
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 142
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1385 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

"یکی بود یکی نبود..." عبارتی است که هر کودکی در سن بسیار کم یاد می گیرد. داستان گویی- شامل بازگویی افسانه هی عامیانه و سنتی، بنیاد و شالوده مهمی برای یادگیری و آموزش کودکان است. افسانه های عامیانه طرح های داستانی قابل پیش بینی و شخصیت های با خصایص مهم و مورد تایید را دربردارند و به کودکان در فهم ساختار داستان کمک می کنند، به طوری که آنها بتوانند به آسانی عناصر واقعی را از خیالی تشخیص دهند.

این افسانه های فرهنگی شامل درس هایی "جهانی" در مورد رفتار و حرکات، آداب و رسوم همراه با طنز و شوخی به جای روش آموزشی- تعلیمی می باشد و به دانش آموزان بزرگ تر راهی برای رد رفتارهی یکنواخت و کلیشه ای و کاوش در زمینه فرهنگ هی خودشان یا دیگران، عرضه می کند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

نمایشنامه هایی از افسانه های عامیانه سراسر جهان که کودکان دوست خواهند داشت

  • ناشر: کاکتوس
  • کد کتاب: 97008 - 69/1
  • موجودی: در انبار
  • 150,000ریال
  • 100,000ریال

برچسب ها: مارسی اپل بوم, جف کاتانس, صبا مداحیان, داستان های اساطیری, افسانه های جهان, افسانه ها, نمایشنامه, ادبیات کودک, کتاب نمایشنامه هایی از افسانه های عامیانه سراسر جهان که کودکان دوست خواهند داشت