کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
نقطه فریب

نقطه فریب

نویسنده: دن براون
مترجم: نوشین ریشهری
ناشر: نگارینه
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 260
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1384 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

یک کشف خارق العاده! یک دسیسه ی خیانت آمیز که به طور هوشمندانه اجرا و سپس افشا شد زمانی که ماهواره ی ناسا موفق به یافتن شئ عجیب در یخ های قطب شد. افراد آن آژانس فضایی ادعای پیروزی کردند.

یک پیروزی با مفهومی ژرف برای موقعیت سیاسی ناسا و انتخابات قریب الوقوع ریاست جمهوری! برای تحقیق در صحت و سقم و نیز اعتبار دادن به این کشف، کاخ سفید، راشل سکستون، تحلیل گر خبره و باهوش را خبر کرد تا همراه یگ گروه متخصص، شامل میشل تالند، دانش پژوهِ ادیب و اقیانوس شناسِ معروف به ماموریت قطب شمال بروند.

شواهد علمی نشان داد که این کشف یک نیرنگ جسورانه برای تهدید مردم کره ی زمین و شروع یک جدال بحث برانگیز است، اما قبل از این که راشل بتواند هشداری به رئیس جمهور بدهد، گروه او، مورد سوء قصد قرار گرفتند و تنها امیدشان برای زنده ماندن، کشف این معما بود که چه کسی پشت این فریب بزرگ قرار دارد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

نقطه فریب

  • ناشر: نگارینه
  • کد کتاب: 113026 - 104/5
  • موجودی: در انبار
  • 300,000ریال
  • 220,000ریال

برچسب ها: دن براون, نوشین ریشهری, داستان های امریکایی, داستان های پلیسی, داستان های جنایی, کتاب نقطه فریب