دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

نقش یهود در پیدایش کمونیزم

نقش یهود در پیدایش کمونیزم

نویسنده: فخرالدین حجازی
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 64
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1355 - دوره چاپ: 1

کمیاب - کیفیت : در حد نو

 

مروری بر کتاب 

هرگز کسی باور نمی‌کند که یهود در ایجاد کمونیزم نقشی و دستی داشته باشد. زیرا یهودیان بظاهر از خداپرستی و مذهب دم می‌زنند و در این راه تعصبی شدید به خرج می‌دهند و کمونیزم برعکس، مسلکی ضد خدایی است که بنیان فلسفه‌اش بر پایه‌های نفی دین و معنویت و دشمنی با حقایق ماوراء طبیعی قوام گرفته … 

...زمینه برای انقلاب مارکس آماده است. تنها باید با کارگران هم صدا شده و اعلام انقلاب نماییم. این انقلاب قطع ًا پیروز خواهد شد زیرا ما نیروی متفکر جامعه هستیم و کارگران نیروی مادی آن می باشند و وقتی این دو نیرو با هم ترکیب شوند انقلاب بزرگی به وجود خواهد آمد. روسیه تزاری با یهودیان ضدیت داشته و در برابر مطامع صهیونیزم بین المللی مانعی مزاحم بود.

از آن رو که غرب صهیونی قادر نبود با تهاجم نظامی بر کشور نیرومند روسیه غلبه کند، تصمیم گرفت که آن را از درون تخریب کرده و مقهور سازد. دولتهای انگلستان و آمریکا تحت هدایت صهیونیزم بین المللی، انقلاب کمونیستی را برای در هم شکستن بنیانهای مستحکم روسیه به ملت آن کشور تحمیل کردند.

حزب بلشویک روسیه، در حدود نیم قرن قبل از انقلاب کمونیستی ۱۹۱۷، در شهر بروکسل تأسیس شد که بنیانگذاران آن جز یک یا دو نفر همگی یهودی بودند. نیمی از اعضای اولین حزب سوسیال دموکراتیک روسیه که حزب بلشویک بعدها از دل آن در آمد یهودی بودند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات