كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
نقش فعالیت های فوق برنامه در تربیت نوجوانان

نقش فعالیت های فوق برنامه در تربیت نوجوانان

نویسنده: علی اکبر شعاری نژاد
ناشر: ابن سینا
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 83
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1349

کمیاب - کیفیت : عالی

 

مروری بر کتاب

در عصر حاضر، توجه به فعالیت‌هایی که دانش‌آموزان در خارج از ساعات رسمی آموزش مدارس انجام می‌دهند، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. به عقیده نگارنده ، فعالیت‌های فوق برنامه نقش بسیار موثری در میزان یادگیری دانش‌آموزان دارد. درک بهتر مفاهیم ، تاثیرگذاری بر رفتار و اخلاق دانش‌آموزان ، ایجاد و تقویت حس نوع‌دوستی، و تعاون و همکاری از دیگر نتایج مهم است که دانش‌آموزان در فعالیت‌های مکمل و فوق برنامه به دست خواهند آورد.

نگارنده در کتاب حاضر ضمن پرداختن به فعالیت‌های مکمل و فوق برنامه و همچنین ضرورت تعامل اولیا و مربیان در این مسئله، تلاش نموده تا میزان کارایی این فعالیت‌ها و تاثیر آنها در شناسایی و شکوفایی ، رشد و پرورش استعدادهای دانش‌آموزان را نشان دهد. نگاهی به تاریخچه فعالیت‌های فوق برنامه، ماهیت فلسفی این فعالیت‌ها و مراحل طراحی آنها از دیگر مباحث کتاب است."

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

نقش فعالیت های فوق برنامه در تربیت نوجوانان

  • ناشر: ابن سینا
  • کد کتاب: 67486 - 88/5
  • موجودی: در انبار
  • 100,000ریال
  • 75,000ریال

برچسب ها: علی اکبر شعاری نژاد, روانشناسی تربیتی, روانشناسی نوجوان, آموزش و پرورش, روانشناسی اجتماعی, پهلوی, کتاب نقش فعالیت های فوق برنامه در تربیت نوجوانان