کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
نقشی به یاد ... ؛ یاد هنرمندان موسیقی ایران

نقشی به یاد ... ؛ یاد هنرمندان موسیقی ایران

تصویر گر:  علی خسروی
ناشر: ماهور
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 288
اندازه کتاب: رحلی گالینگور روکشدار - سال انتشار: 1384 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

مجموعه‌ی چهره نگاری‌های دست اندرکاران موسیقی ایران از دوره‌ی قاجار به بعد که توسط علی خسروی پدید آمده است. در این مجموعه، که هدف آن نوعی بزرگداشت هنرمندان موسیقی ایران و به جاگذاشتن «نقشی» از آنها در خاطره‌هاست، تصویر نوازندگان، خوانندگان، آهنگسازان، رهبران ارکستر و پژوهشگران موسیقی مربوط به دوره‌ی زمانی یادشده آمده است.

در این مجموعه طرح‌هایی سیاه و سفید از چهره‌ی دست‌اندرکاران موسیقی ایرانی از دوره‌ی قاجار به بعد به طبع رسیده است. زمینه فعالیت‌ این افراد به ترتیب تنظیم شده عبارت است از:

"نوازندگان تار و سه تار"، "خوانندگان"، "نوازندگان کمانچه"، "نوازندگان ویلن"، "نوازندگان پیانو"، "نوازندگان سنتور"، "نوازندگان نی و قره‌نی"، "نوازندگان عود"، "نوازندگان قانون"، "نوازندگان دف و تمبک"، "آهنگسازان"، "پژوهشگران"، "نوازندگان محلی"، "ترانه سرایان" و "سازندگان ساز".

 

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

نقشی به یاد ... ؛ یاد هنرمندان موسیقی ایران

  • ناشر: ماهور
  • کد کتاب: 97334- 90/4
  • موجودی: در انبار
  • 500,000ریال
  • 420,000ریال

برچسب ها: علی خسروی, موسیقی ایران, نوازندگان ایران, موسیقی, تاریخ موسیقی ایران, نوازندگان ایرانی, موسیقی سنتی, نقاشی, کتاب نقشی به یاد ... ؛ یاد هنرمندان موسیقی ایران