كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
نقشه های استعمار در راه مبارزه با اسلام

نقشه های استعمار در راه مبارزه با اسلام

نویسنده: محمدمحمود صواف
مترجم: سیدجواد هشترودی
ناشر: فراهانی
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 334
اندازه کتاب: رقعی سلفون - سال انتشار: 1346 - دوره چاپ: 1

کمیاب - کیفیت : عالی

 

مروری بر کتاب

با مقدمه دانشمند معظم ناصر مکارم

قرن‌های متمادی است که هیولای استعمار در کمین اسلام است. استعمار برای آنکه ضربه محکمی بر پیکره اسلام وارد کند، تلاش می‌کند تا نخست، مفهوم واقعی اسلام را در میان مسلمانان بی‌اثر سازد و سپس، به تاراج توده‌های مسلمان می‌پردازد. اما توجه روزافزون اسلام، نقشه‌های استعمار را به ورطه نابودی کشانده است. در کتاب حاضر، به بررسی انواع تلاش‌ها و نقشه‌های استعمارگران در راه مبارزه با اسلام پرداخته شده است. لازم به ذکر است از آنجا که نویسنده کتاب، یک شخصیت علمی عرب است، نظریات مطرح در کتاب، ناظر بر اوضاع کشورهای عربی است.

تعالیم حیات بخش اسلام و دستورات عبادی و سیاسی آن همیشه خطری بوده برای شیاطین واستعمارگران واهداف شوم و شیطانی آنها را تهدید می کرده است. چرا که اسلام استعمار واستثمار و زور و قلدری را تحت هر عنوان مردود و محکوم شمرده و مسلمانان را علیه ظلم و ظالم می شورند. و در همه میدان های مبارزه برای تحقق عدالت اجتماعی در روزی زمین آزادی توده هااز زنجیرهای اسارت واستعمار و تا رفع فتنه و فتنه گران پیروان خود را به مبارزه دعوت می کند البته این مبارزه فقط برای آزادی و نجات مسلمانان نیست بلکه برای رهائی و آزادی همه توده های محروم و زجردیده جهان است  و بر همین اساس خود را موظف می داد که به تمامی نهضت های آزادیبخش به اندازه توان خود یاری رساند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

نقشه های استعمار در راه مبارزه با اسلام

  • ناشر: فراهانی
  • کد کتاب: 81453 - 92/3
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: محمدمحمود صواف, سیدجواد هشترودی, اسلام و سیاست, حکومت اسلامی, امپریالیسم, جامعه شناسی اسلام, کشورهای اسلامی, کتاب نقشه های استعمار در راه مبارزه با اسلام