منو
سبد خرید

نقاب خود را بردارید

نقاب خود را بردارید
درحال حاضر موجود نمی باشد
نقاب خود را بردارید
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 110198
  • وزن: 0.30kg
  • SKU: 41214
0 ریال

نقاب خود را بردارید
نویسنده: مارلین چیسم
مترجم: روشنک ضرابی
ناشر: ابوعطا
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 80
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1393 - دوره چاپ: 3 
کد کتاب: 110198

 

مروری بر کتاب 
- آیا می ‏دانید چه مواردی باعث می ‏شوند مشکلات و موانع موجود در زندگی کاری و شخصی خود را نادیده گرفته و از شناخت آنها باز بمانید؟
- آیا می ‏دانید چرا اعضای خانواده و همکاران‌ تان، خود واقعی ‌شان را به شما نشان نداده و همواره با بازی کردن نقش‏ های مختلف، افکار و نیت‏ خود را از شما پنهان می ‏کنند؟
- آیا می ‏دانید چرا علیرغم کسب دستاوردهای بزرگ در زندگی، همچنان نمی ‌توانید از این نعمت بیکران لذت برده و دیگران را نیز در خوشبختی خود سهیم کنید؟
- آیا می ‏دانید چرا دیگران شما را جدی نمی ‌گیرند و کلام شما آن چنان که باید، در آنها تأثیرگذار نیست؟
- آیا می ‏دانید چگونه می ‏توانید با افکار منفی و تأثیرات ناخودآگاه آنها مقابله کرده و ذهن خود را برای کشف دنیای پیرامون و راه ‏های رسیدن به موفقیت آماده سازید؟
- آیا می ‏دانید افراد چگونه و به چه عللی انرژی فیزیکی و روحی خود را به هدر داده و دچار رخوت و افسردگی می‏ شوند؟ آیا می ‏دانید چگونه می‏ توانید به خود و دیگران در برون رفت از این شرایط کمک کنید؟

با پیشرفت جوامع و تحولاتی شگرف که در زندگی بشر به وجود آمده ، انسان امروزی برای رسیدن به موفقیت و دستیابی به خوشبختی و رفاه ، نیازمند برخورداری از مهارت و ویژگی ‏های زیادی است که فقدان آنها، باعث بروز آسیب‏ های روحی و جسمی زیادی می ‏شود. امروزه، ما در محیط خانوادگی و کاری خود با فقدان شفافیت و صداقت مواجه هستیم و خود بدون اینکه بدانیم به این شرایط دامن می ‏زنیم. بدیهی است این کدورت در محیط پیرامون ، تبعاتی ناگوار از جمله سرخوردگی ، افسردگی ، انزوا و البته هدر رفتن انرژی جسمی و روحی افراد را در پی داشته و موانعی را در مسیر حرکت به سمت موفقیت و خوشبختی ایجاد می‏ کند.

کتاب ارزشمند نقاب خود را بردارید به شما کمک می ‏کند دلایل شکل‌ گیری این شرایط را دریابید ، نقاب ‌تان را کنار زده و مدیریت و رهبری زندگی شخصی و کاری خود را بر عهده گیرید. با خواندن این کتاب یاد می‏ گیرید ذهنیت ‏های خود را اصلاح کرده، به خودآگاهی رسیده و با نگرشی جدید ، روابط خود را با دیگران بازسازی کنید.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات