كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
نغمه ها ؛ جلد ششم

نغمه ها ؛ جلد ششم 

نویسنده: مسعود زرگر
ناشر: آتنا
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 84
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1385 - دوره چاپ: 1 

مروری بر کتاب 

پنجاه ترانه کودکان مجموعه ترانه های بازی، لالایی، تولد، شادیانه و...

... جان کودک از شنیدن نغمه ها تلطیف می شود و گوشش به شنیدن آوای خوش خو می گیرد و از آمیختن تران ها و نغمه ها هزاران نکته باریکتر از مو می آموزد.نغمه های شیرین و ترانه های زیبا او را به دنیای پیرامونش آشنا و نسبت به ماه، ستاره، زمین، کوه،جنگل و دریا حساس و کنجکاو می کنند، برای او از عروسک و کبوتر و گربه اش می سرایند و به او یاد می دهند دیگران را دوست بدارد و به وطنش عشق بورزد و.... مجموعه کتابهای نغمه ها اثر مرجعی است که سالها خلاء آن در میان خانواده ها، کودکان، مربیان مهدهای کودک، مدارس پیش دبستانی و...

احساس می شد، مجموعه نغمه ها کاری است کارستان با همتی والا و شایسته سپاسی فراوان... روانشناسان در سالهای اخیر از تأثیر صدای قلب مادر بر کودک بسیار سخن گفته اند، چه آن زمان که جنینی بیش نیست و چه آنگاه که مادر پس از تولد او را در آغوش می گیرد.اما شاعران، حکیمان و عرفای سرزمین ما، ایران، بیش از هزار سال است که از نواها و موسیقی که جهان را سرشار کرده است،حکایت ها گفته اند و انس آدمی به موسیقی، و لذت از آن را به سبب تداعی آشنایی و خاطرات ناخودآگاه و ضمیر او می دانند، نغمه ها نه تنها در تولد، زندگی و مرگ، جزیی جدا نشدنی از آدمی هستند، بلکه رستاخیز نیز با نغمه های آسمانی ساز اسرافیل آغاز می شود.

به تعبیری دیگر، شاید چون کودکی دوره زلالی زندگی آدمی است، بهترین زمان برای مأنوس شدن او با نغمه هاست....

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

نغمه ها ؛ جلد ششم

  • ناشر: آتنا
  • کد کتاب: 73127 - 200/4
  • موجودی: در انبار
  • 55,000ریال
  • 45,000ریال

برچسب ها: مسعود زرگر, شعر کودک, کودکانه, لالایی, فولکلور, کتاب نغمه ها ؛ جلد ششم