كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
نظریه ی ریسمان

نظریه ی ریسمان

نویسنده: اندرو زیمرمن جونز - دنیل رابینز
مترجم: مریم ذوقی
ناشر: کتاب آوند دانش
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 384
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1394 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

نظریه‌ی ریسمان یکی از پیچیده‌ترین علومی است که تا به حال پیدا شده است. اما نگران نباشید! راهنمای آموزنده‌ی حاضر ، خیلی ساده اصول این موضوع داغ را توضیح می‌دهد، در مورد فرضیه‌ها و پیش‌بینی‌های این نظریه بحث می‌کند و به بررسی مفاهیم عجیب و غریب آن می‌پردازد. به علاوه نقطه نظرات کلیدی منتقدان نظریه ریسمان را هم ارائه می‌کند تا خودتان بتوانید قضاوت کنید.

نظریه‌ی همه چیز» را بفهمید ـ» مفاهیم کلیدی و مهم این نظریه را درک کنید و یاد بگیرید که چرا دانشمندان این همه برای یافتن نظریه‌ی گرانش کوانتومی هیجان دارند.

همه چیز به فیزیک مربوط می‌شود ـ دریابید که چگونه نظریه‌ی ریسمان بر اساس پیشرفت‌های عظیم علمی در اوایل قرن بیستم به وجود آمد.
ساختن نظریه ـ روند ایجاد و گسترش نظریه‌ی ریسمان را دنبال کنید، با پیش‌بینی‌هایش آشنا شوید و ببینید آیا می‌توان نتایج دقیقی به دست آورد.
گشتی در نظریه‌ی ریسمان بزنید ـ به بررسی موضوعات محوری ابعاد اضافه، مفاهیم کیهان‌شناسی و چگونگی توضیح برخی ویژگی‌های جهان ما از دید نظریه‌ی ریسمان بپردازید.
جسورانه به جاهایی بروید که هیچ کس نرفته است ـ ببینید نظریه‌ی ریسمان در مورد جهان‌های موازی احتمالی، آغاز و فرجام جهان ما و امکان سفر در زمان چه می‌گوید.
انتقادها را بشنوید ـ به مناظره‌های داغ در مورد نظریه‌ی ریسمان گوش دهید و جایگزین‌های پیشنهاد شده را بسنجید.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

نظریه ی ریسمان

  • 0ریال

برچسب ها: اندرو زیمرمن جونز, دنیل رابینز, مریم ذوقی, علمی عمومی, فیزیک, کوانتوم, علوم تجربی, کتاب نظریه ی ریسمان