دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

نظام های اقتصادی ؛ سرمایه داری ، سوسیالیسم ، فاشیسم و کمونیسم

نظام های اقتصادی ؛ سرمایه داری ، سوسیالیسم ، فاشیسم و کمونیسم
-18 %

نظام های اقتصادی

نویسنده: محمدباقر مدنی
ناشر: مولف
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 200
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1352 - دوره چاپ: 1

کمیاب - کیفیت : نو ؛ نوشته تقدیمی دارد


مروری بر کتاب

سرمایه داری ، سوسیالیسم ، فاشیسم و کمونیسم

هدف اصلی این کتاب ، تقویت آگاهی دانشجویان و شناخت بهر خصوصیات ، طرز عمل و گنجایش میزان رشد نظامهای متداول در جهان می باشد. آگاهی از سیستم های دیگر ما را قادر می سازد با به کار بردن تجربیات مثبت دیگران نظام اقتصادی خود را توسعه بدهیم و بهتر از گذشته به مرحله اجرا درآوریم و بدون دلیل و فقط از روی احساسات ، سیستمی را نپذیریم یا از آن انتقاد نکنیم و بر این نکته آگاه باشیم که در جهان تنها یک سیستم قابل اجرا نمی باشد بلکه سیستم های دیگری هم با مزایای بیشتر یا کمتر وجود دارد.

سعی نویسنده کتاب در این بررسی در این جهت است که از تاثیر عقاید شخصی به دور ماند و دستخوش تاثرات نشود تا تجزیه و تحلیل نظامهای اقتصادی کاملا بیطرفانه صورت گیرد و نیز کوشش شده است مطالب حتی المقدور ساده و عاری از پیچیدگیها نوشته شود تا علاوه بر دانشجویان اقتصاد ، این کتاب مورد استفاده علاقه مندان و روشنفکران خارج از حوزه علم اقتصاد هم قرار بگیرد. به این جهت هرجا ضرورت دیده ، برای درک مفاهیم اقتصادی با افزودن زیرنویس ، اطلاعات لازم در اختیار خوانندگانی که در زمینه دانش اقتصاد آگاهی و تسلط کافی ندارند قرار داده شده است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات