كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
رایکا

رایکا

نویسنده: فهیمه سلیمانی
ناشر: شقایق
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 450
اندازه کتاب: رقعی سلفون - سال انتشار: 1386  - دوره چاپ : 1

 

مروری بر کتاب 

 ...باد باز هم صورتش را قلقلک می‌داد و موهایش را به بازی گرفته بود. چشمهایش در تاریکی شب، روی جسمی در کنار ساحل دریا ثابت ماند، درست می‌دید، او بود که زانوهایش را در آغوش گرفته و به امواج دریا زل زده بود. همان‌جا ایستاد، دلش نمی‌خواست سکوت او را بر هم بزند، اما نیاز به در کنار او بودن و درد دل کردن به دلش چنگ انداخت.

دوست داشت باز هم در کنار او بنشیند و از عسل حرف بزند و او صبورانه گوش دهد. البته این‌بار نه! این‌بار می‌خواست از خود او صحبت کند، از چشم‌های جذاب و از طنازی بی‌مانندش...

در به آرامی باز شد ، دختری با صورتی ظریف و بینی قلمی و ابروهای بلند و خوش حالت داخل شد و روبروی او ایستاد. رایکا به صندلی چرمی اش تکیه داد و درحالیکه خودنویس داخل دستش را تکان می داد، به مغزش فشار آورد تا چهره دختر را بیاد آورد . اما هرچه اندیشید بی نتیجه بود .به همین خاطر بار دیگر به برگه های روی میز روبرویش خیره شد و با بی توجهی پرسید:
- بفرمایید..... امرتون
دختر جوان من من کنان گفت:
- ببخشید سرمدی هستم، رزا سرمدی
رایکا بی توجه به او، باز هم کلماتی را روی کاغذهای روبرویش یادداشت کرد و پرسید:
- اسم شما باید چیزی رو بیاد من بیاره؟
دختر با لحنی آرام گفت:
- بله، من از امروز قراره بعنوان مترجم شرکت...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

رایکا

  • ناشر: شقایق
  • کد کتاب: 99467 - 209/3
  • موجودی: در انبار
  • 445,000ریال
  • 335,000ریال

برچسب ها: فهیمه سلیمانی, داستان های فارسی, داستان های عاشقانه, کتاب رایکا