کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
نبرد هنرمند

نبرد هنرمند

نویسنده: استیون پرسفیلد
مترجم : نوشین دیانتی

ناشر: پیکان
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 190
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1388 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

در این کتاب که به زبانی کاملا صریح و روشن نوشته شده است، نویسنده از زندگی هنرمندان و نویسندگان بزرگ مثال های زیبایی می آورد تا به شما نشان دهد چگونه یک فرد حرفه ای می تواند به موفقیت های بزرگ دست یابد تا حدی که آثار او زبان زد جهانیان شود. برای مبارزه با نیروی مقاومت هیچ گاه و هیچ زمان دیر نیست.

آیا به فکر نوشتن بزرگ‌ترین رمان سال هستید؟
افسوس می‌خورید که چرا شعر، نقاشی یا فیلمنامه‌تان را به پایان نمی‌رسانید؟
می‌خواهید کسب‌وکار یا بنگاه خیریه‌ای راه بیندازید؟
آرزو می‌کنید همین امروز بتوانید رژیم بگیرید؟
اگر به این پرسش‌ها پاسخ مثبت می‌دهید، پس چیزی که نیاز دارید این است: نبرد هنرمند. "استیون پرسفیلد"، نویسنده‌ی رمان‌های پرفروش، در این آزمون تاثیرگذار عمیق، درباره‌ی موانع درونی موفقیت به خوانندگان نشان می‌دهد چگونه موانع درونی را مشاهده کنند و آن‌ها را شکست دهند.

«فکر می کنم فرشتگان در "خود برتر" لانه می کنند در حالی که مقاومت در "من" جای می گیرد. میان این دو نبرد درگرفته است. خود برتر آرزو دارد بیافریند و به وجود بیاورد. من دوست دارد همه چیز همان طور که هست باقی بماند. » 
اگر مدام از کارهای ضروری تان طفره می روید، اگر هر روز کاری را انجام می دهید که می دانید به نفع شما نیست اما به انجامش عادت کرده اید، اگر توی کشوی میزتان صدها نوشته نیمه تمام مانده، اگر کارهایتان را به فردا موکول می کنید، اگر می خواهید بدانید چرا همیشه ضروری ترین برنامه های روزتان را در آخرین دقایق شب انجام می دهید، اگر مدام برنامه هایتان تغییر می کند و هر روز با اولویت های تازه رو به رو هستید، کتاب نبرد هنرمند را بخوانید تا بدانید مشکل از کجا آب می خورد. 

آنهایی که رکورد دار طفره رفتن هستند تنها کاری که انجام می دهند فکر کردن به آن است. در این کتاب شما با نیروی قدرتمند و شیطانی به نام مقاومت آشنا می شوید. نیرویی که دائم به شما یادآوری می کند می توانید فعلا کارهای مهم تان را کنار بگذارید و به استراحت بپردازید.

نیروی مقاومت استدلال های سفسطه آمیزی ارائه می دهد، دلایل به ظاهر منطقی می چیند، شرایط را برای شما آن طور که می خواهد تفسیر می کند، شما را به گمراهی می کشاند، انگشت روی نقطه ضعف های شما می گذارد تا شما را با خود همسو کند و به پیروزی دست یابد. 

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

نبرد هنرمند

  • ناشر: پیکان
  • کد کتاب: 89710 - 112/2
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: استیون پرسفیلد, نوشین دیانتی, روانشناسی موفقیت, موفقیت, روانشناسی اجتماعی, خلاقیت, کتاب نبرد هنرمند