كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
ناکامی مگره

ناکامی مگره

نویسنده: ژرژ سیمنون
مترجم: عباس آگاهی
ناشر: جهان کتاب
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 143
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1392 - دوره چاپ: 1 


مروری بر کتاب 

در «ناکامی مگره» سربازرس چندبار به طور محسوس طعم ناکامی را می‌چشد تا بتواند پرونده پیش رویش را به سرانجام برساند.

ماه مارس بود. هشت روز می‌شد که بی‌وقفه باران می‌بارید. وسط ظهر باید چراغ روشن می‌کردند و از ساعت سه، شب شروع می‌شد. اعصاب سربازرس مگره به خاطر این روزهای سرد و ماتم‌زا و هم‌چنین ناپدید‌شدن پیرزنی انگلیسی که هیچ ردی از او یافت نمی‌شد، خرد شده بود.

در چنین شرایطی بود که به دفتر رییس‌اش احضار شد و خبر یافت که به‌زودی مردی با سفارش مستقیم وزیر کشور به او مراجعه خواهد کرد.

آن مرد فوق‌العاده چاق که نامی مضحک داشت، صاحب فروشگاه‌های زنجیره‌ای قصابی و رئیس چند اتحادیه صنفی قصابان فرانسه بود. او ظرف چند روز، چندین نامه دشنام‌آلود و تهدیدآمیز، با مبداهایی نامعلوم، دریافت داشته بود که همگی خبر از مرگ قریب‌الوقوع او می‌‌دادند.

او مشخصا سربازرس مگره را برای رسیدگی به این تهدیدها، که در نظرش جدی می‌‌آمدند، انتخاب کرده بود. چرا که فردینان فومال، در کودکی در دبستان روستای سن‌‌فیاگر با سربازرس مگره همکلاسی بود.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

ناکامی مگره

  • 120,000ریال
  • 108,000ریال

برچسب ها: ژرژ سیمنون, عباس آگاهی, داستان های پلیسی, داستان های فرانسوی, مگره, نقاب, کتاب ناکامی مگره