كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
میکروب شناسی مواد غذایی

میکروب شناسی مواد غذایی

نویسنده: ویلیام فریزر - دنیس وستاف
مترجم: حاجیه قاسمیان صفایی
ناشر: مانی
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 620
اندازه کتاب: وزیری سلفون - سال انتشار: 1383 - دوره چاپ: 2

 

مروری بر کتاب

بدون شک درحال حاضر کمتر کسی است که با میکروبیولوژی مواد غذایی سروکار داشته باشد ولی با نام مؤلف ارجمند این اثر (ویلیام فریزیر) آشنا نباشد. کتابی که پیش‌روی شماست درحقیقت از معتبرترین و معروف‌ترین منابع علمی در سطح جهان است و درهرحال حاضر در بسیاری از دانشگاه‌ها به عنوان منبع اصلی معرفی می‌شود. از بهترین کتاب‌هایی که تاکنون منتشر شده‌ است و بر این اساس همواره مبنای کارهای تحقیقاتی و آموزشی قرارگرفته و می‌گیرد.

بی‌شک می‌توان اذعان داشت مطالب مندرج در این اثر که به نحوی علمی و هوشمندانه در شش بخش و 28فصل تنظیم و ارائه شده است، راهگشای ارزنده برای استادان و پژوهشگران علم میکروبیولوژی و میکروبیولوژی موادغذایی و همچنین دانشجویان علوم و صنایع غذایی، میکروبیولوژی، بیوتکنولوژی، تغذیه، پزشکی و زیست‌شناسی می‌باشد.

فهرست

بخش 1- مواد غذایی و میکروارگانیسمها
بخش 2- اصول نگهداری از مواد غذایی
بخش 3- آلودگی ، نگهداری و فساد انواع مختلف مواد غذایی
بخش 4- مواد غذایی و آنزیمهای تولید شده به وسیله میکروارگانیسم
بخش 5- ارتباط مواد غذایی با بیماریها
و...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

میکروب شناسی مواد غذایی

  • ناشر: مانی
  • کد کتاب: 64958 - 54/6
  • موجودی: در انبار
  • 450,000ریال

برچسب ها: ویلیام فریزر, دنیس وستاف, حاجیه قاسمیان صفایی, میکروب شناسی, زیست شناسی, مواد غذایی, تغذیه, صنایع غذایی, بیماری, سلامت, کتاب میکروب شناسی مواد غذایی