منو
سبد خرید

میوه های زمین

میوه های زمین
-10 % درحال حاضر موجود نمی باشد
میوه های زمین
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 106337
  • وزن: 0.40kg
  • SKU: 24884
450,000 ریال
500,000 ریال

میوه های زمین

نویسنده: کنوت هامسون
مترجم: قاسم صنعوی
ناشر: گل آذین
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 384
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1398 - دوره چاپ: 5

 

مروری بر کتاب

کنوت هامسون هر اثری که می آفریند تک خالی است که رو می کند.«میوه های زمین» اثری که جایزه ی نوبل در ادبیات را نصیب او کرد رمانی است خوش بینانه، سراسر از عاطفه های انسانی و شوق انگیز.ماجرای«آدم و حوا»یی جدید در فاصله زمانی است بسیار با«هبوط» آدم.

مرد ایزاک نام دارد و زن اینگر. در اطراف آن ها انواع رفتاری که بتوان بر شمرد یافت می شود. ولی ایزاک مردی نیست که از راه مطلوب خود انحراف یابد.

 میوه های زمین، رمانی که نوبل ادبیات را برای نویسنده اش به ارمغان آورد، اثر عظیم و حماسی هامسون درباره ی زمین و زمین داری است و چگونگی توسعه ی مکانی به نام سلانرا از مزرعه ای بدوی به کشتزاری پیشرفته و کامل را روایت می کند. زمانی که رمان میوه های زمین برای اولین بار در سال 1917 به چاپ رسید، فورا به عنوان شاهکاری ادبی نام خود را بر سر زبان ها انداخت.

در داستان شخصیتی به نام ایزاک ؛ که برای آماده سازی زمینی لم یزرع در زمین های بایر نروژ و تشکیل خانواده، روستایش را ترک می گوید ،رابطه ی بنیادین انسان و زمین به زیبایی به تصویر کشیده شده است. رمان رمان میوه های زمین، اثری با آرامشی غیرمعمول، زیبایی مثال زدنی، قدرتی اسطوره وار و البته بزرگترین موفقیت یکی از برترین نویسندگان قرن بیستم میلادی است.

جوایزی که این کتاب برنده شده است

برنده جایزه نوبل ادبیات۱۹۲۱

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات