كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
میانه باد و باران

میانه باد و باران

نویسنده: محمدحسین نوری زاد
ناشر: آبانگاه
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 112
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1381 - دوره چاپ: 1 


مروری بر کتاب 

 داستان « ميانه ي بادو باران » داستاني واقع گراست و با مردم و موقعيت هاي متعارف آن آشناست كه نويسنده قصد دارد واقعيتي را در جهان متن مستند كند. داستان از سه فصل تشكيل مي شود ؛ فصل اول گوشه هايي ازكودكي ، نوجواني و جواني راوي را روشن مي كند، فصل دوم ؛ ماجراي عاشقي دوست راوي است و فصل سوم ؛ نقطه عطف و مكمل فصلهاي ديگرداستان است .

شيوه روايت داستان به گونه اي است كه دورنماي كلي ازشخصيتهاي داستان ساخته مي شود اما همه شخصيتها تحت تسلط « من راوي » قراردارندوكانون رمان بر محورشخصيت " محمد" متمركز است .ساختار داستان ساده و موجز است ؛ و داستان از زبان روان و يكدست سود مي برد كه بعضي جاها نويسنده به شاعرانه حرف زدن روي آورده است به عنوان نمونه در فصل سوم چون روايت ذهني است زبان به خوبي در اختيار روايت قرار دارد. 

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

میانه باد و باران

  • ناشر: آبانگاه
  • کد کتاب: 76303 - 80/2
  • موجودی: در انبار
  • 100,000ریال
  • 75,000ریال

برچسب ها: محمدحسین نوری زاد, داستان های فارسی, کتاب میانه باد و باران