كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
مگره و سایه پشت پنجره

مگره و سایه پشت پنجره

نویسنده: ژرژ سیمنون
مترجم: عباس آگاهی
ناشر: جهان کتاب
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 167
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1394 - دوره چاپ: 2

 

مروری بر کتاب 

این اثر، در ادامه مجموعه داستان‌های پلیسی «نقاب» منتشر شده و کارآگاه مگره در آن، به دنبال راز کشف یک جسد است...ساعت ۱۰ شب بود نرده باغچه ها بسته بود و میدان ووژ خلوت.روی آسفالت نور اتومبیل ها مسیر را درخشان کرده بود و زمزمه مداوم فواره ها به گوش می رسید و درختان بی برگ و خطوط ...

سربازرس مِگره  این بار با معمای قتلی روبه‌روست که به ظاهر با سرقت از گاوصندوق یک آزمایشگاه داروسازی ارتباط دارد. مگره در جست‌وجوها و تحقیقات خود با سه زن آشنا می‌شود که هرکدام نقشی در زندگی مقتول، ریمون کوشه، داشته‌اند: همسر سابق، همسر جدید، و معشوقة جوان او. این سه زن به همراه دیگرانی که به نحوی با آن‌ها در ارتباط‌اند، هر یک  بخشی از روحیات و شخصیت کوشه را توصیف و قسمتی از سرگذشت او را روایت می‌کنند.

ژرژ سیمنون در کتاب مگره و سایه پشت پنجره، ضمن حکایت داستانی هیجان‌انگیز و پرماجرا، همچنان که گام به گام پرده از معمای قتل برمی‌دارد، توصیف‌های درخشانی از شخصیت‌های داستان ارائه می‌کند. توصیف‌هایی روان‌شناسانه و استادانه از شخصیت‌هایی که هرکس در زندگی عادی روزانة خود نظایرشان را می‌بیند و می‌شناسد.

فهرست 

سایه پشت پنجره
یک مرد مهربان
زوج هتل پیگال
زن دیوانه
تب چهل درجه
سه زن
و...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

مگره و سایه پشت پنجره

  • 100,000ریال
  • 90,000ریال

برچسب ها: ژرژ سیمنون, عباس آگاهی, داستان های پلیسی, داستان های فرانسوی, مگره, نقاب, کتاب مگره و سایه پشت پنجره