کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
مکتب دیکتاتورها

مکتب دیکتاتورها

نویسنده: اینیاتسیو سیلونه
ناشر: ماهی
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 256
اندازه کتاب: جیبی - سال انتشار: 1398 - دوره چاپ: 7

 

مروری بر کتاب

دو آمریکایی مشکوک و عجیب ، به نام های پروفسرو پیکاپ و آقای دبلیو در آستانه جنگ جهانی دوم به اروپا می روند. و این زمانی است که به گفته ستاره شناسان سویسی وقوع جنگ در آن از هر زمان دیگری نامتحمل تر است ...

اینیاتسیو سیلونه مکتب دیکتاتورها را در سال ۱۹۳۸، همزمان با نان و شراب، نوشت. ترجمه‌ی آلمانی این رمان در ۱۹۳۸ در زوریخ منتشر شد، اما نسخه‌ی ایتالیایی آن بیست‌وچهار سال بعد، یعنی سال ۱۹۶۲، انتشار یافت. 
این رمانِ استعاری داستان دو امریکایی مشکوک است؛ یک جوجه‌دیکتاتور و دیگری مشاور ایدئولوژیک او. این دو برای آموختن شگردها و رموز دیکتاتوری به اروپا، سرزمینی که در زمینه‌ی دیکتاتوری تجربه‌هایی غنی دارد، سفر کرده‌اند.

در سفر خود با یک تبعیدی ایتالیایی آشنا می‌شوند که عمر خود را در راه مبارزه با دیکتاتوری گذرانده است. گفت‌وگوی سه‌نفره‌ی طنزآمیزی میان این دو امریکایی و تومازو در می‌گیرد. رشته‌ی این گفت‌وگو در دست تومازو است که بی‌شک خودِ سیلونه است. این واقعیت به گفته‌های تومازو اعتباری قابل ملاحظه می‌بخشد، زیرا برآمده از تجربه‌های عملی سیلونه در راه مبارزه با دیکتاتوری است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

مکتب دیکتاتورها

  • ناشر: ماهی
  • کد کتاب: 67327
  • موجودی: در انبار
  • 190,000ریال
  • 170,000ریال

برچسب ها: اینیاتسیو سیلونه, مهدی سحابی, داستان های ایتالیایی, جنگ جهانی دوم, داستان های سیاسی, کتاب مکتب دیکتاتورها