منو
سبد خرید

مولن روژ

مولن روژ
مولن روژ
  • موجودی: موجود
  • مدل: 142374 - 72/4
  • وزن: 0.60kg
490,000 ریال

مولن روژ

نویسنده: پی یر لامور
مترجم: سهیل روحانی
ناشر: نگاه
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 484
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1372 - دوره چاپ: 1 

 

مروری بر کتاب 

ناگهان دریافتند که دیگر برای گفتن حرفی ندارند. هنوز می خواستند با هم دوست باشند، اما زندگی میانشان حائل شده بود. راه های زندگی شان از هم جدا شده بود. آنچه آن ها را به هم می پیوست از بین رفته بود. اکنون بیگانگانی بودند با مشتی خاطرات مشترک... دم در لبخندهایی زورکی زدند و با یکدیگر دست دادند، اما در چشم هایشان وداع خوانده می شد..."

حقیقت این است که دنیای ما با ماری آنتوانت و ورسای مرد و شاید بهتر بود که ما هم با آن ها می مردیم این طور که من می بینم ما فسیل های دورانی هستیم که گذشته است ، منسوخ و بی فایده .

تو می گویی که من با فاحشه ها معاشرت می کنم و من متشکر آن ها هستم که با من معاشرت می کنند . چه زن دیگری با من آمیزش می کند ؟ تو می گویی که من عرق می خورم ؟ بله می خورم . و هر روز کمی بیشتر . چرا ؟ برای این که وقتی عرق می خورم زشتی و تنهایی و درد دائم پایم را فراموش می کنم .

دلت می خواهد که جای من باشی ؟ دلت می خواهد که خودت را مثل من روی پای افلیجت بکشی ؟ خیال می کنی که خوشت بیاید ؟ البته که عرق می خورم . اگر تو هم جای من بودی می خوردی . همه ی ما راه فراری داریم .

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات