منو
سبد خرید

موجودات غیر ارگانیک

موجودات غیر ارگانیک
درحال حاضر موجود نمی باشد
موجودات غیر ارگانیک
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 39350 - 89/2
  • وزن: 0.30kg
  • UPC: 10
0 ریال

موجودات غیر ارگانیک

نویسنده: محمد علی طاهری
ناشر: گریگور تاتواتسی
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 102
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1390 - دوره چاپ: 1 

 

مروری بر کتاب 

موجودات غیر ارگانیک عنوانی است که آقای محمدعلی طاهری رهبر جریان انحرافی حلقه از آن زیاد استفاده می کند او این نام را جایگزین عنوان جن کرده است. جن نامی است که بسیاری از مردم از آن هراس دارند و هرگاه سخن از جن می شود بر اساس باوری غلط و قدیمی ، لرزه بر اندامشان می افتد. همین عاملی شده تا طاهری برای حل این مشکل عنوان جن را به موجودات غیر ارگانیک تغییر دهد زیرا کار او با جن است و از طریق همین موجودات عمل کرده و دست به درمان می زند.

جن یکی از مهمترین ابزار جریان انحرافی حلقه است که همه جا به کار می آید. اما واژه جن مخاطبان را فراری می دهد. چاره کار تغییر عنوان است. آقای طاهری کتابی با عنوان موجودات غیر ارگانیک به رشته تحریر درآورده و تلاش کرده است چهره جن را خوب جلوه دهد. او در این کتاب فقط ادعا کرده و هیچ مدرکی بر سخنان خود ارائه نمی کند.

طاهری در این کتاب موجودات غیر ارگانیکش را در دو گروه عمده با عنوان «جن» و «کالبد ذهنی» تقسیم می کند گروه اول را گروه A و گروه دوم را گروه B می نامد. او در این کتاب ادعا می کند که بسیاری از مشکلات و بیماری های مردم حاصل مداخله این موجودات در امور بیرونی (اجتماعی) و درونی (فعالیت های مدیریت سلول و بدن ، جهان بینی و تصمیم گیری های فردی) زندگی آن ها ناشی می شود. بر همین اساس در این کتاب موجودات غیر ارگانیک را معرفی کرده تا مردم از آنها اطلاع پیدا کنند و بتوانند از خود مراقبت نمایند.

در بخش اول کتاب خود به بررسی موجودات غیر ارگانیک گروه «A» می پردازد و شیطان را جزء این گروه قرار می دهد. او معتقد است که جنیان که شیطان هم جزء آنهاست ، گروهی از کارگزاران الهی هستند که هریک می توانند بر اساس اختیار خود، مأموریت ویژه ای را در نظام هستی بر عده گیرند و به انجام رسانند. بنابراین می توان گفت که آنها همچون ملائک در نظام هستی نقش و مأموریتی معین دارند و یکی از عوامل پختگی و آزمایش انسان هستند که در این مأموریت ایفای نقش می کنند.

نویسنده جهان را دو قطبی کرده و نقش ملائک در ایجاد این جهان دو قطبی را پررنگ جلوه داده است. در صورتی که جهان دو قطبی مفهومی بی معناست و اساسا چنین چیزی واقعیت بیرونی ندارد. بلکه جهان دارای یک قطب مطلق بوده و آن خداوند است و دیگر موجودات به عنوان مخلوقات او، و بر اساس اختیار یا در مسیر خداوند حرکت می کنند یا نمی کنند. شیطان نیز به عنوان یک مخلوق و بر اساس اختیاری که دارد عمل می کند. این ارتباطی با جهان دو قطبی ندارد. تصور آقای طاهری این است که شیطان قطب دیگر عالم را ایجاد کرده و قدرتی در کنار قدرت خداوند است که ایفای نقش می کند. و بر اساس مأموریتی که دارد عمل می کند. طاهری تلاش می کند سجده نکرده شیطان را توجیه کرده او را از خطایی که کرده تبرئه کند. و این البته تلاشی در مقابل قرآن است. او سعی دارد عمل شیطان که خداوند در قرآن آن را تقبیح کرده را نه تنها غیر منکر جلوه دهد بلکه او را تنها موحد عالم معرفی کند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات