دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

مهمانسرای جامائیکا

مهمانسرای جامائیکا

نویسنده: دافنه دوموریه
مترجم: فریدون حاجتی
ناشر: اکباتان
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 340
اندازه کتاب: رقعی سلفون - سال انتشار: ؟135 - دوره چاپ: 1

کمیاب - کیفیت : نو ؛ لبه عطف کتاب زدگی مختصری دارد


مروری بر کتاب

"مری" پس از مرگ مادر و به سفارش او برای ادامه‌ی زندگی ، مزرعه‌ی مادری‌شان را ترک می‌کند تا نزد خاله‌اش برود که در گذشته دختری جوان و شاد بود و حالا متاهل است. خاله‌ی مری به همراه شوهرش در محلی بایر و متروک در یک مهمانسرا و میکده زندگی می‌کنند. مری در مدت کوتاهی متوجه می‌شود که شوهرخاله‌اش مردی دایم‌الخمر ، خشن و تندخو است و با دیدن خاله‌اش که بر اثر وحشت از شوهرش ، نیمه دیوانه شده است ، خشمش برانگیخته می‌شود.

مری برای رها ساختن خاله‌اش از آن وحشت ، ناچار می‌شود که به دنبال این حقیقت برود که شوهرخاله‌اش در واقع چه‌کاره است و مهمانان شبانه‌ی او با قیافه‌های خشن مشغول چه تجارتی هستند. این مهمانان به طور شبانه و مرموز برای می‌گساری به آن‌جا می‌آیند و از قتل و جنایت نیز ابایی ندارند. مری شبی متوجه می‌شود که شوهرخاله‌اش رهبری گروهی دزد را برعهده دارد که موجب غرق شدن کشتی‌ها و مرگ‌ انسان‌ها می‌شوند.

مری به دنبال این است که میان "جم" برادر شوهرخاله‌اش و بقیه چه رابطه‌ای برقرار است. او برای کشف این واقعیت به خطر می‌افتد ولی توسط جم که دل‌بسته‌ی اوست و جانش را نجات می‌دهد از مهلکه می‌گریزد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات