كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
مهارت های گفت و گو

مهارت های گفت و گو

نویسنده: دون گابور
مترجم: مهدی قراچه داغی
ناشر: پیک بهار
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 168
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1389 ~ 1383 - دوره چاپ: 7 ~ 3

 

مروری بر کتاب

از مانع خجالت و کمرویی عبور کنید، بهتر حرف بزنید و از آن مهم‌تر با اشخاص بیشتری مصاحبت و گفت و گو کنید. کتاب ساده ای که می‌خوانید راهنمایی است تا به کمک آن بتوانید به کمک هر کسی، در هر نقطه ای، درهای صحبت و گفتگو را بگشایید.

ارتباط میان فردی، فرآیندی است که در آن اطلاعات، مفاهیم و احساسات را با پیامهای کلامی و غیرکلامی با دیگران در میان می‌گذاریم. این ارتباطات نماد و نشانه هویت و کمال انسان است. ارتباطات موثر، موجب کیفیت روابط و در مقابل ارتباطات غیرموثر مانع شکوفایی و تخریب روابط می‌شود.

کسانی که پیوندها و روابط اجتماعی استواری ندارند دو تا سه برابر بیشتر در معرض مرگ زودهنگام بوده و مشکلاتی از قبیل بیماری‌های قلبی، افسردگی، اضطراب، خستگی، نارضایتی شغلی، فشار روانی و مسایل خانوادگی از پیامدهای فقدان ارتباط موثر است

فهرست

سبک صحبت خود را شناسایی کنید 
با مردم سایرکشورها و فرهنگ ها حرف بزنید
از تلفن همراه به طرز موثرتری استفاده کنید
بر مهارت های گفت و گوی خود بیفزایید

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

مهارت های گفت و گو

  • ناشر: پیک بهار
  • کد کتاب: 114696 - 76/6
  • موجودی: در انبار
  • 90,000ریال
  • 79,000ریال

برچسب ها: دون گابور, مهدی قراچه داغی, روانشناسی روابط, روانشناسی اجتماعی, اعتماد به نفس, کمرویی, استرس, کتاب مهارت های گفت و گو